laukarpis.lt
https://www.laukarpis.lt/forumas/

Informacija forumo dalyviams- forumo taisyklės
https://www.laukarpis.lt/forumas/viewtopic.php?f=31&t=70
Puslapis 11

Autorius:  Laukarpis [ 2008-12-11 16:52 ]
Pranešimo tema:  Informacija forumo dalyviams- forumo taisyklės

Sveiki,
Laukarpio forumas sukurtas tam, kad būtų galima surinkti kuo daugiau žinių apie laukinius karpius, jų įpročius, žūkles ir jų aprašymus. Laukarpis propaguoja principą "Pagavai - paleisk". Tikimės, kad čia rasite daug įdomios ir naudingos informacijos apie karpių žūklę, keliones, žūklės įrangą bei varžybas. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti diskusijose, reikšti savo nuomonę, dalintis informacija bei pastebėjimais.
Kviečiame žūklės įrankių importuotojus pateikti žinias apie savo produktus Lietuvoje. Tikimės, kad forumo dalyviai bus tolerantiški vieni kitiems, padės norintiems tobulėti.


1. Forumo administracijos (administratoriai ir moderatoriai) žodis yra paskutinis ir viešai nesvarstomas. Jeigu nesutinkate su sprendimu, prašome kreiptis į administracijos narius asmeniškai.

2. Forumo administracijai svarbus kiekvienas registruotas forumo narys, todėl jeigu turite nusiskundimų forumu ar jo nariais (tame tarpe ir administracija), prašome susisiekti su administracija (bet kuriuo asmeniu) ir argumentuotai paaiškinti savo nusiskundimų priežastį.

3. Forumas yra vieša diskusijų vieta, todėl turite gerbti jame besilankančius ir aktyviai dalyvaujančius žmones. Vartotojas, reiškiantis nepagarbą kitiems forumo dalyviams ir administracijai, gali būti pašalintas iš forumo be įspėjimo.

4. Forumo pagrindinė kalba – lietuvių. Forume prašome naudoti standartinių fontų, dydžių ir spalvų (juoda) raides, kurios neišsiskirtų iš kitų. Draudžiama rašyti sakinius ir temų pavadinimus vien didžiosiomis raidėmis. Temų pavadinimuose draudžiama naudoti įvairius pasikartojančius neesminius simbolius. Pranešimuose galima naudoti ne didesnius nei 640x480 paveiksliukus - didesni bus trinami (galima naudoti mažą su nuoroda ant jo į didelį).

5. Forumo narių asmeninė informacija turi būti aiški ir tvarkinga. Forumo nario avataras gali būti ne didesnis nei 100x70 pikselių ir griežtai ne animuotas. Parašuose yra draudžiama bet kokio pobūdžio grafinė medžiaga (paveiksliukai, nuotraukos, animacija ir kt.), reklama ar skelbimo tipo pranešimai.

6. Forume griežtai draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius, šmeižti asmenis ar organizacijas. Vartotojas bus įspėtas. Jei tai nepadės, vartotojas bus pašalintas iš forumo.

7. Forume griežtai draudžiama skatinti ir propoguoti rasines, religines ar kitas diskriminacijas. Vartotojas bus įspėtas. Jei tai nepadės, vartotojas bus pašalintas iš forumo.

8. Forume griežtai draudžiama skelbti pornografinio turinio medžiagą. Vartotojas bus įspėtas. Jei tai nepadės, vartotojas bus pašalintas iš forumo.

9. Forume griežtai draudžiama skelbti informaciją, kuri prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams ir kitiems teisės aktams, propaguoja arba giria nusikalstamą ar pavojingą veiklą. Vartotojas bus įspėtas. Jei tai nepadės, vartotojas bus pašalintas iš forumo.

10. Forumo narys, prieš kurdamas naują temą, turi parinkti tinkamiausią forumo vieną skiltį jo kuriamai temai. Tema netinkamoje skiltyje bus perkleta į tinkamą. Vienodos temos (besikartojančios) bus trinamos, o temų autorius bus įspėtas.

11. Forumo temos kuriamos tik tada, kai yra aiškiai suformuluotas klausimas. Temos, be konkretaus pavadinimo ir aiškaus turinio gali būti trinamos be įspėjimo. Vartotojas, nepaisantis šios taisyklės, bus įspėtas. Jei tai nepadės, vartotojas bus pašalintas iš forumo.

12. Forumo pranešimai kuriami tik tada, kai yra aiškiai suformuluotas atsakymas. Pranešimai ne į temą gali būti ištrinti be perspėjimo. Vartotojas, nepaisantis šios taisyklės, bus įspėtas. Jei tai nepadės, vartotojas bus pašalintas iš forumo.

13. Forume negalima skelbti reklaminio pobūdžio medžiagos. Jeigu norite kažką reklamuoti, susisiekite su forumo administracija. Vartotojas, nepaisantis šios taisyklės, gali būti pašalintas iš forumo be įspėjimo.

14. Forumo dalyvis, nepaisantis prieš tai aprašytų taisyklių, bei tikslingai kenkiantis savo veiksmais forumui ir jo lankytojams, gali būti pašalintas iš forumo.


Esant klausimams, prašome kreiptis šiais elektroninio pašto adresais: info@laukarpis.lt


Su nuoširdžiais palinkėjimais
Karpininkų asociacijos valdyba

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/

Sugeneruota per: 1701952596.668 s