Dabar yra 2019-12-14 06:53

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 6773 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 271  Kitas
 trali vali 
Autorius Žinutė
LKA narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: trali vali
Klausimas- kodėl asmininių žinučių negalima siųsti :?: :?: :?: Ar aš čia kažkaip nerandu kur spragtelti :rendeer: :rendeer:

2008-12-16 20:49
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Adminas
Vartotojo avataras

Pačiam viršuj zemiau uzraso Laukinis karpis :alien: Blogiausiu atveju skaityk DUK - per viduri ant žalios juostos.
Aš dabar žinau, kodėl ant policijos automobilių per vidurį eina juosta.... kad lengviau rastų durų rankenėlę..... :25r30wi: :245: :84: :bananeyessss:

:pillowfight: :hug: :anim_40:

2008-12-16 20:52
Dalyvis

Einu :coffee: :smoke_lots: Kas su manim?

2008-12-16 20:56
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
LKA narys
Vartotojo avataras

No coment, tai kaip supratau norint buti paremtu man pirmos vietos nereikia? :salut: Mintys teisingos, panasias arba tokias pacias mintis deklaruoju jau seniai. man pvz. jei ne bendravimas tarp zveju ir varzybos karpiu negaudyciau. Idomiau, man, raudes ir eseriai, bet juos gaudydamas su adziuku i Lenkija, su gans ir no coment i Raduta, su tomu XXl i Ilgi nenuvaziuosiu gi.

2008-12-17 09:55
Gerb.No comment, Jusu atsakymas buvo truputi ne i tema. Jus pasielgete, tartum butumete Dariaus advokatas. Ir gynete tik viena puse - savaja. Jus atsakete kaip verslininkas, o ne kaip LKA narys ar paprastas karpininkas. Klausimas buvo iskeltas, ne delto, kad jus remiat Dariu, bet del to, kaip papulti paprastam karpininkui i reitinguojamas varzybas. Cituoju jusus zodzius: "Jau dabar Darius rupinasi , kad sudaryti nors kazkokius reitingus, pagal kuriuos verslo zmones galetu gauti bent pavirsutine informacija ka jiems remti..." Ir kvailam aisku, kad verslininkas rems lyderius! Tai kaip tam paciam Rotveileriui ar Adziukui papulti i tas varzybas, jei jau ir taip aisku, kas ten vaziuos ir uzsidirbs reitingo taskus...Jus dabar galit rasyti, kada Darius nera lyderis, bet jus ji vis tiek remiat.Gerb. No comment, nemaisykite savo verslo interesu su kitu zmoniu interesais. Paskaicius aisku darosi, kad tarp jusu yra principas - tu man, as tau. Koks tas principas, manau, supranta visi. Manau, reitingai ne taip turetu buti sudarinejami. Ir del dar vienos jusu citatos : " O tiems vyrams, kurie jaucia ambicija pasigalyneti ten, kur jus nekviecia, reiketu pamastyti kodel taip yra . Matau keleta priezasciu .1. As kietas, bet manimi niekas netiki. 2. Tu kietas, bet niekam nereikalingas. " Manau, Jus cia parasete truputi negraziai.Siuos zodzius dauguma gali suprasti ne taip. Dauguma esamu,o gal ir norintys tapti LKA nariu dabar gali pagalvoti-kam man stoti i LKA ir buti jos nariu,jei manimi niekas netiki ir as nereikalingas.kaip jus jaustumetes,jei jums pasakytu:"Salmo kieta,bet tuo niekas netiki.Salmo gal ir kieta,bet niekam nereikalinga." Tad gindami viena puse,pamastykite ir apie kita.Cia visi ne kvaili :salut:

2008-12-17 11:54
Senbuvis
Vartotojo avataras

AISTROS KAIP BRAZILU SERIALE :6:

2008-12-17 13:58
LKA narys
Vartotojo avataras

Mauzerio mintys teisingos - palaikau. kaip Generolas jau rase is reitinguojamu varzybu galima ismesti varzybas i kurias nera galimybes registruotis - pvz. taurages klubo varzybos. Gal is sio klubo apsilankys cia kas nors ir suteiks galimybe pvz dviems LKA komandoms sudalyvauti - tada norincius ir galincius atrinksim ir pirmyn. Pvz Ilgio taure kviestine, bet su organizatorium Renaldu sutariau, kad sekanciais metais i Ilgio taureje bus 3 LKA komandos, prasom Mauzeri, rasyk man privatan laiska ir aptarsim, toliau - Klubu taure, irgi galim kalbeti kad nuo LKA butu ne dvi o keturios komandos. Rodykit iniciatyva ir derinam, laiko iki sausio pabaigos dar yra. Paskui bus velu, taip kad norintys prasau rasyti man.
Del varzybu Radutoje - jos atviros, prasom vaziuokit, info irgi galiu duot. Del Worldcarpclssic - sunkiau.

2008-12-17 15:55
LKA narys
Vartotojo avataras

I Lietuvos karpininku reitinga papuola visi, kuriu varzybu rezultatai yra viesi. kai kuriu karpininku rezultatus pats radau, skambinau ir pan, bet jie atsirado. Suprantama: dalyvauji varzybose, viesini varzybu ir savo rezultatus, papuoli i reitinga - priezastinis rysys labai elementarus. Reitingo tasku apskaiciavimo metodika irgi viesa. Karpiu zuklej su siuo klausimu maziausiai bedu, o vat varzybose pagaut ta zuvyte - sunkiau. va delto ir kalbasi viso pasaulio karpininkai darbo metu, po darbo, savaitgaliais, zuklese, varzybose, o tiesos kaip neranda taip neranda. Matomai kai kurie net neiesko, cia as apie save :scratch:

2008-12-17 16:14
to no comment.truputi suklydau del vardu.norejau palaikyti generola,o ne rotveileri.kada 100 zinuciu skaitai -sarai :dizzy: .PEACE :balloons:

2008-12-17 17:28
Dalyvis

Tik papriestaravo autoritetui ir iskart liepe atsiknisti :scratch:

2008-12-17 18:44
Op is vaziu,ir vel is pradziu.NO COMMENT,cia kalba eina ne apie bendravima tarpusavyje.Cia kalba eina apie reitngu sudaryma.Sakai,kad tos pacios diskusijos vyksta pas pludininkus ir poledines zukles atstovus.NEBEJUOKINK!!!!Pries rasydamas pagalvok ka rasai!Nesokinek nuo vienos minties prie kitos! Zmones,isikalkite visiems laikams i galva-pludininku lygoje reitingas skaiciuojamas tik is varzybu,kurias rengia ta lyga.spiningautoju lygoje reitingas skaiciuojamas tik is varzybu,kurias rengia spiningautoju asociacija.tas pats ir poledineje.Ir jie del tokiu dalyku tikrai nediskutuoja.Taip kad ir pas karpininkus reitingas turi buti skaiciuojamas is varzybu,kurias rengia LKA. :47b20s0:

2008-12-18 11:35
LKA narys
Vartotojo avataras

mauzeri, apie reitingu tema i mane kreipkis - as cia autorius :oops: , no coment cia visiskai ne prie ko, nors nuomone turi, tai saunu. Tai va, kai sudarinejamas visu karpininku reitingas, nera sunku is bendro padaryti LKA reitinga. Mauzeri - atvyk i sekanti valdybos susirinkima, kelk tema, paskirsim atsakinga zmogu, kuris reitinga sudarines ir paskelbs. Arba kitoje temoje uzduok klausima valdybos nariui ir pan - siame forume yra visi valdybos nariai, klausk - tegul atsakineja. gal net susirinkime nereiks klausimo kelti, gal forume bus aptartas sis klausimas ir vienas valdybos nariu bus paskirtas atsakingu uz si menka darbeli.

2008-12-18 11:49
Veteranas

Isiterpsiu ir as i sia diskusija.
Visi yra kazkiek teisus, bet mano galva Mauzeris teisiausias. Jei cia LKA tinklapis, tai ir kalbekime apie LKA reitingus. Petraitis dalyvauja LKA varzybose, jis uzima 1-ma garbinga vieta, jo reitingai LKA auksciausi. Tas pats Petraitis dalyvauja ir Radutoje, ir Taurageje, bet cia jau neitakoja LKA reitingu. Jis uzims Radutoje taip pat 1-ma vieta, valio, saunuolis. Visi busimi remejai pastebes Petraiti ir sakys - sitas vyras rimtas, ji galim paremti i Pasaulio varzybas. Valio, Petraitis vaziuoja i PAR uz remeju pinigus. O jei Petraitis LKA varzybose nieko gero nepasieks, tai ir Radutoje uzemes auksta vieta nelabai, ar sudomins remejus. Cia tik mano nuomone. Siulau reitinguoti tik is LKA varzybu, o kitu varzybu rezultatus mes puikiai matome, kaip ir sponsoriai. :scratch:
Ar labai as cia nusisnekejau?

2008-12-18 12:17
Dariau,tai tada paaiskink,kam isvis tie reitngai ir ka jie duos .Galbut as kazko nesuprantu.Mano nuomone tokia-Reitingai yra sudarinejami(sporte,zukleje ir t.t.)tam,kad issiaiskinti geriausius,kad veliau juos siusti i kazkokias rimtas varzybas,i tarptautinius turnyrus.Asociacija turetu bent dalinai finansuoti deleguojamas komandas.Manau pats supranti,kad norinciu stoti i LKA ir dalyvauti varzybose padaugetu.Gal but ir rimti remejai pradetu ziureti kitaip.Negi tu manai,kad kazkoks PETRAS nuvaziaves i tarptautini turnyra uz savo lesas reks visa gerkle"as PETRAS,mano reitingas 26,bet lietuvoje yra jonas,jo reitingas 1".Manau mano minti supratai.Uzduosi klausima-kur gauti pinigu asociacijai finansavimui?Paprastas dalykas.Rengiamoms LKA varzyboms padidinkite startini mokesti komandai 100.lt(arba skirkite nuo esamu).kiek buna varzybu?kiek vidutiniskai komandu?Aritmetika paprasta.Sudaugins visi.O primoketi manau sutiks visi,jei zinos,kad tie pinigai galbut jiem gris,galbut jis bus geriausias.Ir komandu ko gero padaugetu.Manau kolkas LKA vykdoma politika eina ne ta linkme.kaip sake vienas zmogus"susirenka,persirenka,pabaliavoja ir issilaksto".bet cia tik mano nuomone.PEACE :salut:

2008-12-18 13:38
Lengva rasyti komentarus pasislepus po visokiais mauzeriais snauceriais ... susirenka, pabaliavoja ir issiskirsto... Prasom, gerbiamasis i sekanti valdybos susirinkima, isdestyk savo mintis, kazka imkis konkretaus daryt... visi mes gudrus pasneket, o kai reikia imtis darbu- pasislepiat kazkur krumuose ir pliurpiat bele ka...

2008-12-18 13:53
LKA narys
Vartotojo avataras

Dariau,tai tada paaiskink,kam isvis tie reitngai ir ka jie duos . reitingo sudarymas LKA visuotinio nariu susirinkimo 2006 m sprendimas, as ji vykdau. tau jis gal nieko neduos, man gal irgi - bet sprendimus as vykdau ir nesuku galvos. nutarta-padaryta.
.Asociacija turetu bent dalinai finansuoti deleguojamas komandas. ir turetu ir finansuoja. pas mus su siuo klausimu viskas OK.
Manau pats supranti,kad norinciu stoti i LKA ir dalyvauti varzybose padaugetu. Mes stengiames nuo siemet, kad ,,statistu" maziau butu. Kad padaugetu nariu - nereikia, reikia normaliu zveju-nariu, kurie veiktu, one tik liezuviu maltu.
Gal but ir rimti remejai pradetu ziureti kitaip. Nerimto remejo ne vieno nezinau, man visi rimti.
Rengiamoms LKA varzyboms padidinkite startini mokesti komandai 100.lt(arba skirkite nuo esamu).Mano tikslas karpiniu varzybu antikomercializavimas. Sieksiu kad zvejui jos kainuotu iki 100 lt, komandai - iki 200.
kaip sake vienas zmogus"susirenka,persirenka,pabaliavoja ir issilaksto". nepazystu to ,,vieno zmogaus'. mano mociute irgi daug gandu nesiodavo, bet ji karpiu negaude. tau yra alternatyva: arba su ,,vienu zmogum" arba su mum. Apsispresk ir ereziju ar gandu cia nerasyk: kazkas sake, kazkas mate... rasyk konkreciai. plius prisistatyk.
Adziukai uzvesk tema ,,Kontaktai" - visi susirasom kas yra kas.

2008-12-18 14:11
Veteranas

Cituoti:
Adziukai uzvesk tema ,,Kontaktai" - visi susirasom kas yra kas.

Cia labai gera mintis. :128fs318181:

2008-12-18 17:42
Veteranas

gerbiamieji Surskis ir Naujokas, pasisaipyti paieskokite kitu forumu. Kolkas tik istrinu jusu blezvyzgas. Pasistenkite laikytis bendravimo kulturos.

2008-12-18 19:20
Veteranas

Kazkaip pirmoje tavo zinuteje neperskaiciau nei vieno patarimo, ar kritikos LKA atzvilgiu. Tik elementari pasaipa. Tai pirmyn, siulyk variantus, ka turime keisti, kas blogai, kas gerai. Ir jei tikrai nori padeti LKA, tai kodel neprisitatai kas esi?

2008-12-18 20:18
Adziuk prasau netrink sio pranesimo. As buvau daves normalius pasiulymus kurie buvo atmesti. Susidaro tokia nuomone kad LKA tai senu stagnatoriu partija, i kuria papulti paprastam karpininkui nera jokiu sansu. I klausymus atsakoma netiesiogiai, o kazkokiomis uzuolankomis. Klausimas ponui Dariui - kada ponas paskutini karta skaitete LKA nuostatus. Jusu atsakymai neatitinka LKA nuostatu. I mano uzduotus klausimus atsakysiu trumpai: 1. Del finansavimo. Ka jus paremet? Kazkodel as tokiu dalyku nezinau. Nebent remet save vaziuodami i Raduta. 2. Del nariu nepriemimo. Skaityk nuostatas, brolau. 3. Remimas. As gerbiu tave uz tai, kad bent kazkoki remima pramusei. Bet cia nera remimas. Prizai is firmu, kurios atiduoda neparduotus kotus 5 metus, valo neparduotus 10 metu ir tase karpininkui pasenusia pries 15 metu tai cia nera remimas. Cia yra trupiniai. Vat del to as ir daviau pasiulyma (manau mane daugelis palaikys) kaip butu galima Lietuvos karpininkams prasimusti i pasauli. Kiek galima skaityti straipsniu verstu is anglu kalbos, rysti angliskas sistemeles... Gal gana to sudo? Kaip man butu malonu skaityti anglu straipsnius, kuriuose butu spausdinami Adziuko straipsniai, Adziuko kabliuku rysimo sistemos, gans, o boiliu receptai... Gal gana malt suda, susimastykime apie rytoju. O tai ka siulo dabartine LKA valdyba, tai yra zingsnis atgal. Jeigu mano zinute istrins tai zinokite, kad jiems nereikalingas niekas, jiems nerupi ateitis, jie ziuri tik savo naudos. Su pagarba, Mauzeris. PEACE

2008-12-18 20:32
Veteranas

Nematau jokios priezasties trinti tavo zinute. Joje tu isreiski savo nuomone. Saunu. Pries tai istrintos buvo be jokios nuomones, tik su pasisaipymais is butent tavo, Dariaus ir Laukarpio gincu. Gincitis yra sveika ir naudinga. taip ir toliau. :thumb_up2: :seveyesb08_th:

2008-12-18 20:38
Ir dar. Su kokiu entuziasmu Lietuvos karpininkai seke ivykius uzsienyje. Prisiminkime, koks buvo entuziasmas kada i Raduta isvyko Salma Lietuva. Tiek per jusu treniruote tiek per jusu varzybas Lietuvos karpininkai palaike jus. Atminkime pernai, kada Renaldas, Gelmiu Valdovai ir LT komandos vyko i uzsieni. Atstovavo sau, bet garsino Lietuva. Visiems buvo malonu, visi tai aptarinejo. Ir rezultatu pasieke tikrai geru. Bent jau anglai ir prancuzai su rumunais zino kas yra Lietuva. Ir patikekit - siai dienai, tiems patiems anglams ir prancuzams yra ko is musu pasymokiti. Atminkit, kad anglai ir prancuzai gaudo zuvis ezeruose, kuriuose karpiai turi net gi vardus. O Lietuviai gaudo laukinius karpius. Atvezk bet kuri angla ar prancuza i Lietuva (netgi Ilgi) as abejoju ar jis pagaus karpi. Kaip sake no comment "Lietuvos karpininkai vienykites". Bet siai dienai tai yra sudo malimas (liaudiskai tariant) Taip, kad ponas Dariau mastyk ne apie save, o apie Lietuvos karpininku ateiti, ne siai dienai visose varzybose ( reitinguojamose) matau tik valdybos narius. O uz jus yra geresniu tikrai daugau. Taip, kad zmones pamastykit...

2008-12-18 20:57
Veteranas

Cituoti:
čia tokia diagnozė yra:
"nieko nieko negirdžiu aš per radiją šneku"
VISO GERO

Viso gero Donatai. :bye2:

2008-12-18 21:01
Dalyvis

Mauzeri, gal galėtum savo pasiūlymus išdėstyti dar kartą. Dabar aš radau tik pasiūlymą pakelti varžybų startą 100lt. Paskaičiavau tai max 4500lt per sezoną- idomu ką asociacija turėtų padaryti su tais 4500lt, kad anglai pradėtų skaityti Adziuko straipsnius ir t.t.

Šiaip visada palaikysiu dalykinius ir protingus pasiūlymus. Galim aptarti juos čia, ar valdybos posėdyje kuris įvyks sausio pabaigoje, Panevėžyje.

2008-12-18 21:16
Senbuvis
Vartotojo avataras

Na va, ir man pavyko šiaip taip parašyti pirmą žinutę. :cheers: :cheers: :cheers:
Pasiūlymas puslapio kūrėjui- tam, kad galimą būtų rašyti postą reiktų sukurti ikonėlę, kuri būtų ant kiekvieno posto su užrašu pvz. "Komentuoti" arba "Atsakyti"
Taip pat reiktų matyti ant avarto kas šiuo metu on- line.

Dėkui

2008-12-18 21:28
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 6773 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 271  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: