Dabar yra 2019-10-17 09:26

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 475 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas
 Kabliukai, jų rišimo būdai 
Autorius Žinutė
Dalyvis

Standartinė Re: Kabliukai, jų rišimo būdai
Tarp mylimiausių pas mane irgi blowback su esp raptor D-7 kabliukais, šiam kabliukui papildomų kembrikų nereikia, pliusas jų, kad tikrai gerai laiko žuvį, minusas, kad nėra pakankamai kieti, t.y. jei nepakertama ar įsmigo geluonis kur į kaulą kablys gali išsitiesint, bet jei "atsisėda" kablys normaliai tikrai neišsitiesins. Jei pagal aplinkybes reiktų per jėgą lupti iš kokio žolyno ar švendryno labiausiai pasitikėčiau Solar'o kabliais.

2012-02-10 11:29
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
Dalyvis
Vartotojo avataras

sveiki gal ne y tema bet ka manot apie pirktines sistemas,yra kaune tokia viena parduotuve,na sako kad riso geras,patyres karpininkas,kaip manot man jusu nuomone lb svarbi :bounce:

2012-02-18 16:16
LKA narys
Vartotojo avataras

Aš vienareikšmiškai- nepasitikėčiau. Pačiam susirišus sistemą ir nepasikirtus karpiui yra galimybė tobulėti, analizuoti, galvoti kodėl taip atsitiko. Plius surištai sistemai nėra galimybės pasirinkti nei kablio dydžio ar formos, nei pavadėlio tipo. na nebent gali jį tik susitrumpinti. Juk tiek daug ir pas mus forume ir apskritai internete informacijos kaip teisingai susirišti vieną ar kitą kombinaciją. Va pora iš jų patalpinta pagrindiniame laukarpio puslapyje:
http://www.laukarpis.lt/ivairus-patarimai

p.s. o gal gali atskleist kas tas
Cituoti:
geras patyręs??

2012-02-18 17:29
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Senbuvis
Vartotojo avataras

Pritarciau ,nes pavadelis nera universalus. Jis risamas konkreciam telkiniui ir masalui.Beto juk pagauti su savo ristu pavadeliu daug maloniau,manyciau ;)

2012-02-18 18:52
Senbuvis
Vartotojo avataras

o as tau patarsiu- gali drasiai pirkti jau surista pavadeli, nes kiem maciau Kaune toje parduotuveje gali pasirinkti kabliuko modeli, dydi pavadelio modeli ar spalva o pasitrumpint tikrai ten yra is ko. Aisku jei gali ir moki susiristi pats, tada kogero iseitu pigiau pasidaryt ta sistemele. bet jei dar nemoki nes neturi daug praktikos tai daugiau maziau patyrusio zvejo surista sistemele dar bus ir gyvas pavizdys, kuri galesi kopijuot.
viena dalyka pasakysiu kuris man yra pasitvirtines ne viena karta- jei zuvauji taupydamas, tai dar nereiskia, kad ta zukle iseina pigiau :)

o jus seni krienai man atsakykit, kas patikimiau- ar, na daugiau maziau patyrusio zvejo rista sistema, kuris kogero turi kazkokios praktikos, ar pradedancio ir dar nemokancio risti? ;)

2012-02-18 21:04
Dalyvis
Vartotojo avataras

Remigijus (Sazanas) rašė:
o as tau patarsiu- gali drasiai pirkti jau surista pavadeli, nes kiem maciau Kaune toje parduotuveje gali pasirinkti kabliuko modeli, dydi pavadelio modeli ar spalva o pasitrumpint tikrai ten yra is ko. Aisku jei gali ir moki susiristi pats, tada kogero iseitu pigiau pasidaryt ta sistemele. bet jei dar nemoki nes neturi daug praktikos tai daugiau maziau patyrusio zvejo surista sistemele dar bus ir gyvas pavizdys, kuri galesi kopijuot.
viena dalyka pasakysiu kuris man yra pasitvirtines ne viena karta- jei zuvauji taupydamas, tai dar nereiskia, kad ta zukle iseina pigiau :)

o jus seni krienai man atsakykit, kas patikimiau- ar, na daugiau maziau patyrusio zvejo rista sistema, kuris kogero turi kazkokios praktikos, ar pradedancio ir dar nemokancio risti? ;)

gal butu galima suzinoti kas tas patyres zvejis kur risa tuos pavadelius [icon_biggring.gif] nes nieko gero ten nesurista,o kaina lietuviska,tikrai nepatariu pirkti niekam.daug smagiau pacem susiristi ,o informacijos pilnas netas kaip tai daryti.

2012-02-19 00:23
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Kaip ten bebūtų kas riša tas sistemėles parduotuvėje, vistiek naudojant jas įmanoma pagauti karpį. Manau pradedančiajam labai svarbu turėti bent elementarų pavyzdį, na o po to jau pačiam begaudant karpius yra daug laiko raišioti sistemėles.

2012-02-19 07:26
LKA narys
Vartotojo avataras

karpiukas rašė:
sveiki gal ne y tema bet ka manot apie pirktines sistemas,yra kaune tokia viena parduotuve,na sako kad riso geras,patyres karpininkas,kaip manot man jusu nuomone lb svarbi :bounce:

va bus jaukų paroda- atvažiuok, atsivežk reikalingus įnagius ir bet kuris iš ten dalyvaujančių tave pamokins gyvai kaip surišti vieną ar kitą sistemėlę

2012-02-20 00:32
Senbuvis
Vartotojo avataras

gintaras rašė:

gal butu galima suzinoti kas tas patyres zvejis kur risa tuos pavadelius [icon_biggring.gif] nes nieko gero ten nesurista,o kaina lietuviska,tikrai nepatariu pirkti niekam.daug smagiau pacem susiristi ,o informacijos pilnas netas kaip tai daryti.

na mes veliames i visiskai beprasme diskusija. bet labai butu man idomu pamatyt jusu suristu pavadeliu pavyzdzius. nes ka as maciau parduotuveje- na tai normalus paprasti pavadeliai. na is esmes, ka ten galima surist nesamoningai jei risi samoningai.. na tiesiog net idomu pasidare :) cia pas koki meistra benuvaziuotum su duju iranga- iskart paniekinimas klausimas: kas cia tau jas dejo? zodziu deda dujas tik jis gerai, beje kaip ir vairuoja tik as pats gerai [icon_biggring.gif] tai cia su sistemom taip gaunasi [icon_biggring.gif]

2012-02-20 15:05
Senbuvis
Vartotojo avataras

Viskas,parduotuveje Kaune,jei apie Zvejoklis,surista normaliai, paziurejau. Pradedanciam galima isigyt drasiai.kol atsiras supratimas ko konkreciai reikia,koks pavadelis,kabliukas,jo dydis ir t.t. ;)

2012-02-20 18:31
Dalyvis

Sveiki ka galetumete pasakyti apie situs kablius ? ;) http://www.britnett-carveradv.co.uk/eri ... /3497.html ir situs http://www.britnett-carveradv.co.uk/eri ... /3499.html . 8-)

2012-02-25 23:31
Senbuvis
Vartotojo avataras

Abu varijantus naudoju ir neturiu nieko blogo pasakyt.

2012-02-26 00:00
Dalyvis
Vartotojo avataras

na jo aisku su pirktiniais pavadeliais kazkaip neuztikrintai gaudaubet dar nebuvo kad del pirktos sistemos pabegtu :fish:

2012-03-02 00:51
Naujokas

gal kas esate naudoje? mane labiausiai domina spalva raudona, melyna, balta .bei tas auseles lankimas i isore. http://www.quickstrike-fishing-tackle.c ... -hook.html

2012-06-05 19:53
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Kamasan man asmeniškai nepatiko ir visai nesvarbu kokia spalva. Patariu naudoti bet kokiomis sąlygomis 6 arba 4 dydžio JRC Connect 360 Hooks. http://www.climaxtackle.com/jrc_products/hooks.htm
Nebūtinas tas rišimas, kuris parodytas. Labai gerai šiems kabliams tinka klasikinis rišimas.

2012-06-05 22:28
LKA narys
Vartotojo avataras

Kamasan jau gili praeitis (bent jau man). Tai tikrai ne ta firma, kuri gamintų tinkamus kablius karpių žūklei. Yra tikrai patikimesnių.

2012-06-05 22:46
Senbuvis
Vartotojo avataras

Kamasan tikrai ne tas produktas ;)

2012-06-05 22:52
Senbuvis
Vartotojo avataras

nesupratau as cia jusu del KAMASAN kabliuku. pries keleta metu jie buvo patys kieciausi kabliukai(na pats zinai generole, kaip mes ju sunkiai gaudavom). kas nutiko, ar nauji blogai padaryti ar jie niekad ir nebuvo geri, tik jus nieko neismanydami juos gyret.na kas nutiko [icon_biggring.gif] man labai rupi sis klausimas, nes as ju dar turiu koki 10 pokeliu 3 modeliu ir keliu dydziu. tai ar ismest man juos ar parduot naujokui? ;)

2012-06-06 18:49
Dalyvis
Vartotojo avataras

nesupratau as cia jusu del KAMASAN kabliuku. pries keleta metu jie buvo patys kieciausi kabliukai(na pats zinai generole, kaip mes ju sunkiai gaudavom). kas nutiko, ar nauji blogai padaryti ar jie niekad ir nebuvo geri, tik jus nieko neismanydami juos gyret.na kas nutiko [icon_biggring.gif] man labai rupi sis klausimas, nes as ju dar turiu koki 10 pokeliu 3 modeliu ir keliu dydziu. tai ar ismest man juos ar parduot naujokui? ;)

Nepergyvenk, aš priglausiu - išsibaigiau visai iš kabliukų :bounce:

2012-06-06 19:27
LKA narys
Vartotojo avataras

Parduok

Remigijau, tiesiog augant, auga ir reikalavimai, ir ne vien kabliams. Mūsų Kamasan parsisiuntimo istoriją aš pamenu su akmeniu ant širdies, bet tai nereiškia, kad jie geri, nors už juos sumokėjome n+1 kart brangiau nei Salmolitoj, kur kainos ir taip kosminės ir neatitinkančios realijų. Aš noriu pasakyt, kad už mažesnę ar bent jau tokią pat kainą yra tikrai geresnių, lengvesnių, ir tikrai drįstu teigti- ne taip greit atšimpančių kablių. O ir nauji kabliukų rišimo būdai, mazgai, galų gale atsiradus tam pačiam zigui kamasan neatstoja nūdienos reikalavimų, bent jau man. Todėl labai džiaugiuosi juos iš savo dėžės išnaikinęs. Ir daug kitų veiksnių, kurie lemia tokį mano pasirinkimą.

Taip kad stūmk juos greičiau ;) ;) ;) ;) o bet tačiau- pasirinkimas "za taboj" ;) ;) ;)

2012-06-06 21:03
Dalyvis
Vartotojo avataras

o as esu nusivyles Fox Arma Point kablikais , taip pat isnaikinau visas ju atsargas,jie simpa vien tik nuo zvilksnio [icon_biggring.gif] arba man nepasiseke su jais arba jie tikrai nekokie.

2012-06-06 23:11
Dalyvis
Vartotojo avataras

Generolas rašė:
Parduok

Remigijau, tiesiog augant, auga ir reikalavimai, ir ne vien kabliams. Mūsų Kamasan parsisiuntimo istoriją aš pamenu su akmeniu ant širdies, bet tai nereiškia, kad jie geri, nors už juos sumokėjome n+1 kart brangiau nei Salmolitoj, kur kainos ir taip kosminės ir neatitinkančios realijų. Aš noriu pasakyt, kad už mažesnę ar bent jau tokią pat kainą yra tikrai geresnių, lengvesnių, ir tikrai drįstu teigti- ne taip greit atšimpančių kablių. O ir nauji kabliukų rišimo būdai, mazgai, galų gale atsiradus tam pačiam zigui kamasan neatstoja nūdienos reikalavimų, bent jau man. Todėl labai džiaugiuosi juos iš savo dėžės išnaikinęs. Ir daug kitų veiksnių, kurie lemia tokį mano pasirinkimą.

Taip kad stūmk juos greičiau ;) ;) ;) ;) o bet tačiau- pasirinkimas "za taboj" ;) ;) ;)

Nežinau kokių piktumu turi Salmolitai, bet tavo žinios apie kainas tikrai prastos. Beje n+1 klientų patenkinti ir iki dabar ieško tų kablių, galbūt kaip pats sakai dar nedaaugo. Aš šiai dienai naudoju JRC seriją ir tikrai liuks kabliai, anksčiau naudojau Drennan, geri kabliai bet dingo iš prekybos, kiti naudoja FOX ar kitus ir neturi problemų. O apie kablius reiktų pasakyti, kad tam tikrom sąlygom reikalingi vienoki ar kitokie, kaip ir pavadėliai.

2012-06-07 18:40
Senbuvis
Vartotojo avataras

ssenis rašė:
Generolas rašė:
Parduok

Nežinau kokių piktumu turi Salmolitai, bet tavo žinios apie kainas tikrai prastos. Beje n+1 klientų patenkinti ir iki dabar ieško tų kablių, galbūt kaip pats sakai dar nedaaugo. Aš šiai dienai naudoju JRC seriją ir tikrai liuks kabliai, anksčiau naudojau Drennan, geri kabliai bet dingo iš prekybos, kiti naudoja FOX ar kitus ir neturi problemų. O apie kablius reiktų pasakyti, kad tam tikrom sąlygom reikalingi vienoki ar kitokie, kaip ir pavadėliai.

na jei atsitiktu, jei as suprasciau, kad jie tikrai niekam tike- as ju neparduociau o tiesiog padovanociau ir pasakyciau, kad jie blogiarba tiesiog ismesciau. bet as anaiptol taip nemanau. kad jie nera patys populiariausi pas mane, tai faktas, bet kaip sake Ssenis, jie randa savo nisa ir atiduoda savo duokle ;) taip , kad jie kolkas man reikalingi [icon_biggring.gif] na man nera lengva pripazint, kad as seniau buvau paskutinis zioplys ir prisipirkau nesamoniu :lol:

2012-06-07 18:49
Senbuvis
Vartotojo avataras

As dar ziema uzsisakiau "kruva" kamasanu internetu. Bet dar nei vienoj zuklej siemet nenaudojau, net mano megstamiausiu kazkada. Jie nera "blogi" netgi sakyciau kas liecia astrumo laikyma jie vieni geriausiu. Dabar naudoju Fox, Korda jie astrus labai trumpa laika, t.y. laiku nepatikrinus prarasta zuvis. Kamasanais zvejojau keleta metu ir per ta laika vienas kablys, naujai siristas, pirma karta pamerktas i vandeli padare kiaule (ir tai jei zinociau kas ten vyko po vandeniu, gal nepykciau ant jo :) ) Bet Kamasanai kol atbukdavo praeidavo nemazai laiko. Siandien nezinau kodel mano faviritai Korda su Fox, nors metau i krumus kiekviena zukle. Finansiskai tai labai neprotinga, nes kartu skrenda ir tokie brangus pavadziai, net zuvies kartais nemate. Moralas butu toks: palaikysiu as dar tuos Kamasanus su savimi irgi :)

2012-06-07 19:41
Dalyvis

Norėjau paklausti kaip tvirtai rišti suktuką?
Ir prieš kabliuką su pavadėliu mariose naudoja tokia "gumą" , ar laido gabalą..Kaip jį uždėti?

2012-06-08 16:23
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 475 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: