Dabar yra 2019-11-22 10:10

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 6773 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 271  Kitas
 trali vali 
Autorius Žinutė
Veteranas

Standartinė Re: trali vali
jurka1970 rašė:
:scratch: manau valdai,kad ir dabar nuo ledo galima kažka bandyt,suradai karpių būrį echolotu ir įleidai kamerytę ir žiūrinek ką jie veikia.

Kad manyciau dabar nera aktualu, ziema juk ju negaudom. As kalbu apie vasara, kaip jie maitinasi, kokios sistemos geriausios ir t.t. ;)

2010-12-12 17:37
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Dalyvis

Žiemos sezonas atidarytas - nors gana sunkiai ir nenorom kibo, bet graži, kilo margašonė atgulė ant ledo :veryhappy: ...ne stebuklai, bet kaip pradžiai, tai pusė velnio...ačiū kaliegom užu puikią kompaniją :clap:

2010-12-12 21:38
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
Veteranas

deimantas rašė:
Žiemos sezonas atidarytas - nors gana sunkiai ir nenorom kibo, bet graži, kilo margašonė atgulė ant ledo :veryhappy: ...ne stebuklai, bet kaip pradžiai, tai pusė velnio...ačiū kaliegom užu puikią kompaniją :clap:

Tai tau aciu uz ekskursija :)
permesk fotkes i adziukas@takas.lt

2010-12-12 22:06
LKA narys
Vartotojo avataras

aha, girdėjau kaip adziukas eidamas per ledą sakė: eina na... eina na... :4chsmu1: :4chsmu1: :4chsmu1:

2010-12-12 22:22
Senbuvis
Vartotojo avataras

Ledas jau 10cm. manau jau nebaisu [icon_biggring.gif]

2010-12-12 22:38
Dalyvis
Vartotojo avataras

cia kaip kur....vietom dar nera visai... :bounce:

2010-12-12 22:41
Dalyvis

Čia link labanoro ledas toks ;) ... generole - normaliai ten, nebuvo jokių na.., o gal mes tik negirdėjom :lol: ...valdai, foto ryt nusiūsiu ;)

2010-12-12 22:54
Veteranas

deimantas rašė:
Čia link labanoro ledas toks ;) ... generole - normaliai ten, nebuvo jokių na.., o gal mes tik negirdėjom :lol: ...valdai, foto ryt nusiūsiu ;)

ok, lauksiu.

2010-12-12 23:12
Dalyvis

Saulius rašė:
Naudojau sbs produkcija tik sezonui ipusejus. Produktas aukstos kokybes, kalbu apie brangiausia linija. Eurostar serijos nebandziau.Dirba neiskarto,bet ilgai grojantis.Kas idomu tas pats kvapas dirba ir vasara ir velyva rudeni.Venintelis minusas tai kaina ir nera galimybes dasipirkti pries zukle, reikia uzsakineti is anksto.Bet girdejau kad kitais metais SBS produkcija prekiaus ir parduotuves. P.S. savo asmenini rekorda pagavau naudodamas SBS.

Generolas rašė:
Cituoti:
P.S. savo asmenini rekorda pagavau naudodamas SBS

aš irgi ;) ;) ;)

Kaip jums dalyvio rekordas iš foto galėrijos? Visdėlto pagautas ant Richworth...
Generolas rašė:
Naujas asmeninis rekordas- 17.2 kg. Ant kablio ryčkos tutikas
Paveikslėlis

Paskutinį kartą redagavo Jarik 2010-12-13 21:17. Iš viso redaguota 1 kartą.

2010-12-13 21:12
Dalyvis

Mano komentaras buvo SBS = Richworth?
Dalyvis Generolas ištrynė mano žinutę komentuodamas: Jarik, tavo postą ištryniau. Jis ne į temą.
Jei reik plačiau- aš pagavau ant tučio plaukiančio ir SBS pašarinio braškinio, kuriais ir buvo šerta

Išsisuko? Manau, kad ne…

2010-12-13 21:13
LKA narys
Vartotojo avataras

nuo ko čia man reik išsisukinėt :o
esmė, kad vieta šerta (ir ilgą laiko tarpą) vienais ir tais pačiais boiliais, ir tie boiliai laikė žuvį toje vietoje pusę sezono, apie ką ir parašyta straipsnyje. Ir nematau ką čia išsisukinėti. ;) ;) ;)

2010-12-13 21:19
Dalyvis

Rekordas patalpintas i galėriją 2010 04 21, maždaug po mėnesio, t.y. 2010 05 31 patalpintos sekančios nuotraukos su labai įdomiu komentaru...
Generolas rašė:
Savaitgalio žūklėje pagaliau išbandžiau SBS boilius, peletes ir skystį joms. Kaip pirmam kartui žvejojant su jais tai sakyčiau labai netgi liuks- šeštadienio ankstyvas rytas, pypia Delkim ir į krantą parsitraukiu 9,1 kg. karpioką:

Paveikslėlis
šis gražiOlis jau buvo kažkurio žvejo pagautas ir paleistas atgal, kas labai labai labai džiugina

šeštadienio vakaras, ir ant mato guldau 9,5 kg. dar vieną "peraugusį karosą":

Paveikslėlis

Donatas "pavaišina" keletu pop ups no name boiliukų. Išvažiuoja naparniko meškerė ant vieno iš neseniai atneštų popikų (foto aukščiau) na ir man sekmadienio antroje dienos pusėje jau kraunantis daiktus užcypia peidžeris, pavyksta suvilioti 11,3 kg. žuvelioką:

Paveikslėlis

Fain savaitgalis, o lietuviški karpiai gražesni už rumuniškus savo brolius.

2010-12-13 21:22
Dalyvis

Nepriklausau jokiai karpininkų ''partijai", jokiam prekybininkų klanui, esu karpininkas mėgėjas. Man giliai nusispjauti kas ant ko gaudo ir kas kuo prekiauja, tiesiog nemėgstu makaronų ir pigaus, neprofesionalaus ir nesažiningo marketingo…

2010-12-13 21:27
LKA narys
Vartotojo avataras

Buvo kalba kažkada seniau tarp keletos karpininkų rašyti kas kaip ant ko, buvo Remigijau (Sazanai) ??? Buvo. Vat ir rašė- vieni gaudė ant vieno, kiti ant kito.
Tarp kitko, ši kaip tu išsireiškiai "karpininkų partija" suteikia tau galimybę rašyti čia, reikš nuomonę ir dalintis patirtimi arba jos semtis.
Parink dar nuotraukų, jų dar yra.
Beprasmiška toliau kalbėti.

2010-12-13 21:39
Dalyvis

Dvigubų standartų šalis...

2010-12-13 21:43
Senbuvis
Vartotojo avataras

[quote="Generolas"]Buvo kalba kažkada seniau tarp keletos karpininkų rašyti kas kaip ant ko, buvo Remigijau (Sazanai) ??? Buvo.
na tu atsakiai pats :king:
nezinau, nesigilinu kas ka ir kaip cia. tik sakau- vyrai nesipeskit. svarbiausiai pagautus karpius paleisti- o ant ko juos kas pagauna, tai velniop :bounce:
buvo beda Aderis, buvo beda Top Sekretas, buvo beda Deepex dabar beda SBS. vienareiksmiskai svariausias ir teisingiausias marketingas buvo Deepex- nes jo nebuvo, buvo tik viesinami rezultatai.
na atsirinks patys zvejai kuo gaudyti. o kad suenteresuoti zmogai bando kuo daugiau padet isigyt vieno ar kito produkto- nieko bloga as nematau.

2010-12-13 21:49
Veteranas

Jau ir man patinka si diskusija. Jarikas tikras zurnalistas, atkase senas fotkes ir "ispyre" Generolui. Kazkada as gavau spyri nuo TopSecreto. Siek tiek apspardytas ir Remigijus. :)
Parasysiu paprastai. Nors ir spardesi, bet ir si sezona gaudziau ant kaikuriu TopSecret boiliu. Naudojau ir Deepex boiliukus, bet daugiausiai StarBait. Deje nieko negaliu pasakyti apie SBS, nes nenaudojau, iskyrus karta, kai KasNors buvo atsivezes i Labanora. Babandziau ir nepagavau.
Sekanti sezona vel naudosiu StarBaits, Berkley, TopSecret ir Deepex boilius. Kadangi Berkley nebandyti, tai nieko nezinau apie juos, tai siu metu pabaigos naujiena, ziuresim, o kitus minetus tikrai naudosiu, jie man tikrai dirbo ir manau ateityje dirbs.
Jei Generolas ir Riba dievina SBS, tai valio, jiem jie Nr.1. Gal jei as buciau bandes ir man jie butu patike. Jau issitikinau ant savo kailio, kad su "reklama" nereikia perlenkti lazdos, ji turi du galus. Geriausia nemeluoti.
Taip, kad neplesykim maikiu, susalsim, ziema dabar. ;)

2010-12-13 22:13
Senbuvis
Vartotojo avataras

Jarik rašė:
Dvigubų standartų šalis...

Kodel iskart dvigubu standartu salis ,nenori nepirk tu SBS boiu ar kitos produkcijos rasyk ant ko gaudei ir ant ko pagavai ir tada siulink savo brenda ;)

2010-12-13 22:18
LKA narys
Vartotojo avataras

Va adziuks gerai parašė- aš ant TopSecret neturėjau nei vieno kibimo, Audrius (Sazanas) net pykdavo kai iš dviejų pusių užšerdavom jais kartu su Remigijum, ant starbaits buvo, bet po kurio tai laiko žuvis nebesilankydavo žūklavietėje, deepex iš principo neėmiau, Adder rėmė, tai šiek tiek gaudžiau, 1 ar tai 2 karpius sugavau ant scopex ir kukurūzo kvapo berods. Ir tik šiemet pavyko ilgėliau išlaikyti karpius žūklavietėje su nauju produktu. Atsitiktinumas ? Nemanau, nes ne man vienam taip sekėsi, o ir SAS bei Saulius postai tai įrodo. O kiek žmonių dar apie tai nieko nerašo, jie tiesiog gaudo jais. Ir sėkmingai :!:

2010-12-13 22:36
Senbuvis
Vartotojo avataras

viskas cia gerai, Generole ;) gaudo sekmingai ir Deepex, bet tu is principo jais negaudai. tai kaikas is principo gaudo tave kur meluoji o kur ne :study: na niekam cia nepaslaptis- stumiat jus dabar ta SBS. na viskas ok- stumkit, kas tai uzdraus, kazkam tai labai gerai- tik lengviau apsispresti koki produkta naudoti. juk tai istikruju pasiteisines produktas. na tik bukit budrus sakydami netiesa, nes kaip pats matai jus stebi ;)

2010-12-13 22:48
Dalyvis

Remigijus (Sazanas) rašė:
viskas cia gerai, Generole ;) gaudo sekmingai ir Deepex, bet tu is principo jais negaudai. tai kaikas is principo gaudo tave kur meluoji o kur ne :study: na niekam cia nepaslaptis- stumiat jus dabar ta SBS. na viskas ok- stumkit, kas tai uzdraus, kazkam tai labai gerai- tik lengviau apsispresti koki produkta naudoti. juk tai istikruju pasiteisines produktas. na tik bukit budrus sakydami netiesa, nes kaip pats matai jus stebi ;)

:thumb_up2:

2010-12-13 22:53
Dalyvis
Vartotojo avataras

:lol: juokas jama man is tokiu stebetoju, nebegaliu :lol: :lol: :lol:

2010-12-13 22:55
LKA narys
Vartotojo avataras

Viskas ok, žaidžiam toliau demokratiją.
Jarik, prisitatyk kas toks esi, nesislėpk, papasakok plačiau apie save, kaip tau sekasi, ant ko gaudai, kokie rezultatai. O tai dabar išlindai ir jau erzelį keli.
Remigijau, aš dar kartą rašau- rezultatas buvo STABILUME, ko aš (ir ne tik aš) nepasiekiau anksčiau su aukščiau aprašytų firmų boiliais. Ir visiškai dzin kas ant plauko, jūs ble šliurės gabalą vėrėt Anglijoj. Čia protinga??? Ne, nes Croks šliurėmis nešėrėte. Bet pagaut tikėjotės

Ir 2011- aisiais aš tikiuosi to pačio- STABILAUS REZULTATO.

2010-12-13 23:03
Senbuvis
Vartotojo avataras

[icon_biggring.gif] ko tu pyksti ant manes :bom: nu neserem sliurem- uz tai ir nepagavom. bet dar sliuremm ateis laikas- tu patikek paminesi, kadanors mano zodi [icon_biggring.gif] man tai dzin kas ka stumia- svarbu kimba [icon_biggring.gif] vistiek as deepex gaudysiu, aisku neatsisakysiu ir kitu :scratch:
riabetos- davaite zyt druzno ;)

2010-12-13 23:11
Dalyvis

Na gražiai čia Jarik Generolą pagavo :lol:

2010-12-13 23:16
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 6773 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 271  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: