Dabar yra 2019-07-23 01:20

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
 Naujokas 
Autorius Žinutė
Dalyvis

Standartinė Re: Naujokas
Geriau mama kalbink [icon_biggring.gif]

2009-08-12 16:23
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę ICQ
Atsakau Adziukui... na taip, leistų, tik žiūrint kokiom dienom išpultu, visgi mokykla spaudžia. Mane supranta, kad sergu nepagydoma liga, ir jau net nesigilina ką perku ir ant kokiu aš reikmenų išleidžiu didžiulius pinigus. :)

Atsakau Generolui, gal ir išeitų man jį pasiimti su savim, kai žinosiu kada, reiks pakalbint. :thumright:

2009-08-12 16:25
LKA narys
Vartotojo avataras

Na ugnelės matau pas tave daugiau nei reikia- taip ir toliau laikyk. :thumright:

2009-08-12 16:27
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Veteranas

Jo, vaikinas jau iklimpes i liuna. Idomu po keletos metu, kai i :boobies: prades dairytis, ar neuzmes to reikalo? :lol: As gryzau tik po vedybu. :lol:

2009-08-12 16:31
Adziuk, aš jau :boobies: gana senokai iškeičiau į žvejybą, aišku buvo pora draugysčių su panelėm, bet.. tokiuose metuose draugystės ilgai neužsistovi. ;)

Šito reikalo artimiausius 5 metus jokiais būdais nežadu mest, reik mokytis mokytis ir dar kartą mokytis :)

Apie tavo sūnų... man buvo toks atvejis kai grįžau namo padauginęs alkoholio kiekio.. na ką taip sakant "užbaudavo" mane. Ir nuo tada praėjo norai visi tuos žalingus dalykus vartot. Aš pasakysiu jum, suaugusiem žmonėm, gal galėsiu truputį ir pasiginčyti, o su tėvais jau nepasiginčysi.

Biški apie tą alkoholį, mūsų amžiaus jaunuoliams, darosi labai populiaru jį vartot, aišku, labai blogas dalykas, ir niekas nežada stabdyt tokių dalykų, bet.. tas noras kyla išlenkt taurelę, kad atsipalaiduotum, pabėgtum nuo gyvenimo rūpesčiu, kartais tikrai, patikėkit sunku išgyvent visokius dalykus..norėjimas pasirodyti, tai ir lemią tą potraukį, bet viskas su laiku, proto neįkrėsi Adziuk.. lai mąsto pats ka daro netaip. Kaip pasakius... neužveršk kinklių perdaug, bet ir laisvų nepadaryk :)

2009-08-12 16:51
Veteranas

Prajuokinai cia tu mane. :thumright:
Klausimas, is kur tokiuose metuose rupesciai?
Cituoti:
tas noras kyla išlenkt taurelę, kad atsipalaiduotum, pabėgtum nuo gyvenimo rūpesčiu, kartais tikrai, patikėkit sunku išgyvent visokius dalykus.

Manau vienintelis, kaip pabaigti mokykla nesimokant. :lol:
Jei rupesciais skaitai tai, kad nera pinigu uz ka nusipirkti zukles irangos, tai manau reik tik tevams parodyti, kad mokaisi gerai ir tavo hobis tau sukelia malonuma, tai as pavyzdziui saviskiui nupirkciau viska, ka pajegciau. O dabar turiu kontruoliuoti, kad paemes 10 litu nupirktu ka reikia, parnestu ceki ir preke, ir kad nei centas nenueitu cigaretems. Aisku, kiek zmoniu, tiek asmenybiu, ir visi esam skirtingi. Cia tik pamastymai mano, kaip tevo. ;)

2009-08-12 17:09
Ir... aišku pas mane dar kaip pas pradedantį nera stovų po 300lt ar 3 meškeriu Shimano ričių ar kažkas tokio... paprastas Mistrall karpinis kotas, Robinson Maxim karpinė rite su mažu būgnu ( ne karpiniu) paprasti stoveliai už tuos pačius 10lt, signalizatorius ir viskas, ajajai visą vaizdą sugadinčiau jei susilyginčiau su jūsų kotais [icon_biggring.gif]

Apie rūpesčius.. na nežinau, kam kas galvoj, aš kai prasideda mokykla, prasideda treniruotės kiekviena diena, rūpesčių turiu, viską turiu kontroliuot, kad suspėčiau padaryt viską tinkamai, tinkamu laiku. Jei pas mane varžybos savaitgalį būna, tai laisvalaikis visas nueina šuniui ant uodegos. Žodžiu, bent mano gyvenime atsiranda visko, o jūsų padauža lanko ka nors? Jei ne, tai gal ir rya priežastis tų visų cigarečių ar pnš. :roll:

2009-08-12 17:13
Veteranas

Patinka man tavo minciu isdestymas. Turi rauksleliu po kiautu. Deje niekuo nesugebejau sudominti saviski. Kompai, dviratis ir saligatvio slifavimas.
pabandyk su juo subendrauti, jo skypas "katanas11" Tu uz ji 3 menesiais vyresnis. ;) :)

2009-08-12 17:21
Senbuvis
Vartotojo avataras

Paskaiciau ka priraset,tai kad vaikinas nori zvejoti tai gerai. Bet palaikau Generola ,kad be tevu prieziuros apie meetus nera ka burt. Maniskiam 16m. tai i zvejyba vaziuoja noriai, tik jam vis veiksmo truksta, tai puolasi blizgiaut ,tai pludine metit, bet skaitau kad tai didelis mano laimejimas. Beje zmona tuo tikrai nesuzaveta sako 2 ligoniai vienoje seimoje jau daug.

2009-08-12 17:27
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
Ojojoj, Adziukai. Jei tik turėčiau tokį tėtušį [icon_biggring.gif] Dešimtai jums sapnuotųsi, jei aš žinočiau kad už gerą mokymąsi man nupirktų stovą, dar papildomai karpinį kotą, aš tiesiog graužsčiau knygas, bet ne, pas mane taip nėra.. išgirstu dažniausiai viena: nusipirk pats, taupyk ir pirkis pats.. o kas man belieka :)

Tada tikrai galiu pasakyti... tas gatvių šlifavimas ir nieko neveikimas viską ir skatina.. galbūt reiktų atsižvegt i jo draugų ratą, dažnai būna tokių atvejų , kad į tą ratą ir įtraukia gerą vaiką, o iš to gero vaiko, pasidaro chuliganas. Taip taip, tokia ta tiesa apie paauglius. Paasikalbėkit su juo, apie sportą, paklauskit kokia jo mėgstamiausia sporto šaka, jei jūs klausite iškart nori lankyt ka nors? tai jam pasirodys kaip peršimas ir jis atsisakys. Bet jei jūs šiokio tokio proceso metu, užmegsite kalbą apie sportą, jo klausinėsite, tada gali ir išeiti.

Aš su juo tikrai pabendrausiu kuriame nors susitikime, per skype, su nepažįstamu žmogum negaliu rast bendros kalbos, turiu matyt jo elgseną, jo akis, kaip jis mąsto, neįsižeiskit, bet tikrai taip, artimiausiu susitikimu aš su juo pabendrausiu. :)

Bet jūs Adziukai, didele dalimi ir nulemsite jo ateitį, turiu tokių draugų kurie vaikščiojo gatvėmis pora metų.. ir kaip manot kas prasidėjo? Telefonų vagystės, dviračių vagystės, žodžiu chuliganizmas.

Darau psichologo išvada [icon_biggring.gif] .. susibendraukit su juo,raskit bendrą kalbą ir viskas turėtų stoti į geras vėžes. :thumright:

2009-08-12 17:34
Veteranas

8-) :thumright:
Si karta ikalbejau sunu ir varau su juo iki penktadienio patykoti karpiuku.

2009-08-12 17:46
Šaunu, taip ir toliau. Beje gal kas turi parduot panaudotus kotus su ritem? Svarbu kaina butu ne per auksta. Dabar man nereik, tik ant kito sezono, pataupes galečiau leisti sau antrą kotą isigyti. :)

2009-08-12 17:52
Dalyvis
Vartotojo avataras

Kas liečia valo pjovimą karpio peleku:esu jau keturias lažybas laimėjęs iš "svarstyklių" (3,5 L).Mintis tokia: tas kas teigia , kad karpis peleku gali nupjauti valą , perka MAXIMOJ kokio nori dydžio karpį, atsikerpa nuo mano meškerės gabalą valo (kokio nori ilgio) ir turi 10 min. laiko su bet kuria karpio vieta tą valą perpjauti... :lol: Dar ne vienam nepavyko :salut:

2009-08-12 18:27
Senbuvis
Vartotojo avataras

Geras entuzijazmas :thumleft: prisimenu koks aš buvau bitės plius laikais (aišku ne kevienas ir galimybių turi,netik noro) ,bet persitengti (rašyti ir t.t) ir "perdegti" taipat neverta :salut: Aš pirma siūlyčiau, gerai perprasti ir suprasti paprastos dugninės gaudymo ypatumus ;) gaudant kitas žuvis(karšius,kuojasir pan).Tai yra ir gerokai pigiau ir gerokai papraščiau(ir tai yra karpinės žūklės "motina").....Nenoriu nieko bloga ;) (tiesiog pats esu ganetinai jaunas :lol: kolegų atžvilgiu) ,bet pasakysiu vieną dalyką ,kad iki profesionalios karpių(ir netik) žūklės reikia "augti" ir norint ja (daugiau,mažiau) užsiimti ,reikia turėti nemažą :money1: ( reikia pripažinti ,kad karpių žūklė yra viena brangiausių) nors jų reikia visur ir visada.Tad,noriu pasakyti-patarti ,kad tikrai nereikia niekur skubėti ir pirma pabandyti "žemiškesnes" žūklės šakas ;) Aš pats asmeniškai,perėjas,perbrides :mrgreen: dauk ką žūklėje ;).Paprasta dugninė žūklė ;) tavo atveju bus tiek priainamesnė,tiek malonesnė,tiek praktiškesnė :salut: O paskui,pats pajusi ko nori ir ką gali....

2009-08-12 18:30
[icon_biggring.gif] [icon_biggring.gif] [icon_biggring.gif]

JOO, lažybos geros, tik tai kad ar yra tokia salyga kad tik nuo kažkeliu kg karpiai įgauna tuos aštrius pelekus :bounce:

2009-08-12 18:31
Dalyvis
Vartotojo avataras

Kad 1 kg karpiukas jau turi pjūklelį tai tikrai

2009-08-12 18:36
Vobleri, esu tikrai daug ką išbandęs, spiningavimą, plūdinės meškerės ypatumus, kaip mano metų tai jau nemažai, esu gaudęs aišku ir paprasta dugnine meškere, paprastas 0.20 valas, paprasta sistemele su šeryklėle, taip.. visi šie dalykai praeiti... bet vistiek manau, ne kiek ši pati žvejybą mane traukia, o pačios žuvys, kaip čia pasakius... žuvys mielos akiai. ;) Todėl ir norisi susigrumti su galbūt savo gyvenimo laimikiu, ir šiaip neapskaičiuojamos dozės adrenalino kai trauki stiprią žuvį, tikrai suteikia daug emocijų, na žiūresim,laikos parodys kaip viskas keisis. :)

2009-08-12 18:40
Senbuvis
Vartotojo avataras

Susidaro toks ispudis kad skubi gyventi ;) Jai skaitai kad jau viska kitka isbandes ir pramokes labai klysti. Tavo metu net pludines visoms gudrybems pramokt neuztektu, bendrai kaip pasakyta visa gyvenima mokaisi ir tikrai visko neismoksti. Aisku dabar kazkiek paprasciau. Parduotuvese visko yra,nieko paciam isradinet nereikia. Forumuose yra kas patars. Bet patirtis ir supratimas tik atsiranda su laiku ir patikek laiko reikia labai daug. O geriausiai zmones mokosi is savo klaidu.

2009-08-12 19:04
Tu teisus, kad reik daug laiko, bet aš norėjau pasakyt, kad esu pramokęs pagrindinius dalykus, aišku, nežvejoju su specialiom plūdinem 3m ar kažkas tokio, bet esu susipažinęs su visokio tipo plūdine žvejyba, tai ilgu meškerykočiu, kitaip vadinama sportine žūkle,wagler tipo plūdem, žūkle plūdine meškere srovėje, tolimo užmetimo meškerykočiais, galų gale, kiek laidų peržiūrėta, na kažkiek viską isisavini, bet aišku geriausia patirtis yra iš kito žvejo,kuris tau papasakotų viska realiai, ir netik parodytų kaip t ar tą daryt, bet ir išduotų paslaptis kaikurias. žodžiu pas mane duomenyse tik pradmenys. Gilintis dar nespėjau, nes visgi gal pradėjau jau rimčiau domėtis žūkle 2-3 metai, taip kad dar daug kas mane laukia. :)

2009-08-12 19:20
Dalyvis
Vartotojo avataras

As tau siulyciau perskaityt kelias sio forumo temas kur rasoma apie sios zukles irankius ju kainas ir t.t. ir man atrodo pats suprasi kad dar anksti uziimti sia viena brangiausiu zukliu o ir pats rasei kad boiliai tau kolkas brangu........
as manau kad sitam forume 95-99% zmoniu gaudo boiliais..... NESKUBEK GYVENT ZMOGAU,VISKAS SAVU LAIKU!!!

2009-08-12 19:38
Su dauguma įrankių ir jų kainom susipažinau, bet manęs jos negąsdina, aš asmeniškai jei nusižiūriu prekę kokią nors, visada ją ar ankščiau ar vėliau nusiperku, kartais padedu tėvukui padirbt, ir taip užsidirbu pragyvenimui, kartais padirbu su mašinom [icon_biggring.gif]

Aišku, aš kaip tokio amžiaus tikrai negalvoju pirkt stovų po 500 ar dar net daugiau, kaip pradedančiam žvejui tai ir pradedančiųjų įranga turi būt aš taip manau. Viskas pakopom, nebūtina šokt iškart iki plieninių stovų kurių kaina kartais viršija net 1000 lt. Ypač kai dar daug žuvų prieš akis, gyvenimas net neįsibegėjo, bet aš jau noriu lygiuotis į žvejus megėjus. ;)

Žodžiu jokios kainos manęs neatspirtų nuo žūklės smagumų, esu tikrai visa galva pasinėręs į žvejų gyvenimą, kuris verda naujovėmis, visokiais žvejybos ypatumais, ir patirtimi. Tikiuosi išlaikyti tą užsidegimą ir po poros metų ar daugiau, visgi adrenalinas kuris plūsta per visą kūną yra tikrai neapsakomas jausmas. :thumright:

2009-08-13 12:53
Dalyvis
Vartotojo avataras

Arnikas tu ne klausyk ka cia rašo apie tos 1000-ias sumas.yra kotu ir po 150 litu kaip pradedanciams tai tikrai užteks,ir stovas nebutinas dalykas,viskas ateis su laiku.Kaip pradesi dalyvaut varžybosia tada galesi pagalvot apie gerus kotus ,stovus ir taip toliau.Svarbu pradet ir nenuleist ranku po pirmu 10 nesekmiu o ju bus tikrai.

2009-08-13 13:35
Aš puikiai suprantu kad yra tikrai gerų stovų yra ir po 200lt... o su keleta nesėkmių esu susidūręs, na jausmas... grįžti iš žvejybos kaip pralaimėtojas ir nieko daugiau, jauti, kad žuvis tave nugalėjo arba tiesiog nebuvai pasiruošęs. :)
Žodžiu, taip, ką aš ir sakiau, kad pradedančiam žvejui kolkas nereik visų karpininkų įrankių,,kaip ten sako... turėk metų turėk ir proto [icon_biggring.gif]

2009-08-13 13:53
Dalyvis
Vartotojo avataras

Aš tau vieną daiktą tikrai galiu garantuoti: žuvis gaudo ne stovai, ne kotai, ne palapinės ir pan. navarotai, o žvejys.

2009-08-13 16:33
Dalyvis

nu net ir geram asui kartais nereikia daug pricendalu... moket reikia ir zinot kaip ir ir kada .. atsipumpuok filmukus ir paziurek kaip asai gaudo su bambukais ir prieskarinem ritem.. i i zvejyba atvaziuoja su dviratuku per peti persimete kota ir cerpoka bei dezute dzikeliu taziteje..
taip kad kaip pasirinksi taip ir gaudysi..

2009-08-17 12:23
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: