Dabar yra 2019-07-18 12:36

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 677 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Kitas
 2014 m. Lietuvos čempionatas ir atranka į FIPSed 
Autorius Žinutė
Dalyvis
Vartotojo avataras

Standartinė Re: 2014 m. Lietuvos čempionatas ir atranka į FIPSed
Ružik rašė:
Augis_BH TEAM rašė:
Saulius_BH TEAM rašė:
Svarstykles ir maiselis :)

:thumright: ČEMPIONAI ŽINO KĄ KALBA ;)

ne klaidink zmoniu,siu metu Cempionai kol kas nieko ne sake.

Nesvaik, čempiono titulas visam gyvenimui.

Paskutinį kartą redagavo Augis_BH TEAM 2013-11-01 15:33. Iš viso redaguota 3 kartus.

2013-11-01 04:23
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
LKA narys
Vartotojo avataras

Visam gyvenimui tik titulas Olimpines cempionas,a Pasaulio cempionai,LT,miesto,gatves,kiemo tik su presaka EKS(buves)

2013-11-01 09:57
Senbuvis
Vartotojo avataras

Vobleris rašė:
Remigijau su visa pagarba tau ;) Klausimas ? kuriame "Fipso" čempijonate ? buvo gaudoma tokiais kiekiais ? (aš tokio nepamenu ,bent nuo tada kai dalyvaujame mes) ir kur ten tos "didelės žuvys".Nes paskutiniai čempijonatai (mano nuomone) tai ties, tomis vietomis GRAUDŪS.Apie šių metų, aš išvis nekalbu....Pikaičiai (pvz) palyginus su tais Fipso tvenkiniais :) ties žuvies svoriu ir kiekiu -eldorado.Gaila mažas plotas nėra,kaip čempijonato surengt :mrgreen: Dėl ežerų pasirinkimo ,labai sveikintinas požiūris (mano akimis) ties vien Eldorado-Pykaičiais užsiciklint nereikia, reikia grūdintis visur ;) o ,kad Ilgyje ir Vabaliuose Pykaičių tikrai nebus (svoris ,kiekis), žino visi.Kaip Ilgyje (įpatingai paskutiniu metu) pagaut karpi sunku irgi žino visi .Manau Ilgio tebunie pvz : 5 karpiai savo verte ir indeliu nenusileidžia pykaičiu 20.Tokia mano nuomone.

na neturiu ka pasakyt.. kazi ir FIPSe skaiciuos 5is Ilgio karpius pries 20 Rumunisku? :scratch:
Na jo Rumunijoje kogero uzteks pagaut kelis karpiukus ir ole- musiskiai cempionai.... :cheers:

2013-11-01 20:43
Dalyvis
Vartotojo avataras

Remigijau dalyvavai čempionate anglijoje tai pasakyk dabar kur matai to čempionato panašumą į varžybas pykaičiuose?

2013-11-02 13:00
LKA narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Įvairūs testai
Ko jūs užsiciklinot į tai kas parašyta. Dar kartą perskaitykit, čia gi testo PROJEKTAS. Olegai, tu kaip visada su savo skubotom ir nepagrystom išvadom. Gal aš pasiūlysiu mintį jog turi imtis abiejų komandos narių rezultatas jį sudedant ir dalinant iš dviejų ir tam daugumos bus pritarta. Ką tada su savo 100 metrų darysi? Aš noriu pasakyti kad jūs kurie tikrai žadat varžytis dėl rinktinės nario geriau apie kvalifikacinius reikalavimus kalbėkit-gal reik kažką reikia naudingo įrašyt, o gal kažkas projekte visiškai nereikšminga.

2013-11-03 09:04
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Malonu, kad jau dabar vyksta paruosiamieji darbai kitiems metams. Olego suorganizuotas praktiskas testas atskleide, kad galimybes galima didinti atsizvelgus i irankius, o jei dar butu pastovios treniruotes, tai rezultatai pranoktu jusu lukescius. Labai gerai, kad surasyta su kokiais kotais metyta. Siulau visiems, kas nuspres dar ismeginti kokius nors kotus, kreiptis i Olega, kad jis taip pat ir su tais paciais matavimo prietaisais fiksuotu metimus. Butu idomu pamatyti kitu zmoniu ir irankiu galimybes.

2013-11-03 09:33
Senbuvis
Vartotojo avataras

Generolas_BH TEAM rašė:
Ko jūs užsiciklinot į tai kas parašyta. Dar kartą perskaitykit, čia gi testo PROJEKTAS. Olegai, tu kaip visada su savo skubotom ir nepagrystom išvadom. Gal aš pasiūlysiu mintį jog turi imtis abiejų komandos narių rezultatas jį sudedant ir dalinant iš dviejų ir tam daugumos bus pritarta. Ką tada su savo 100 metrų darysi? Aš noriu pasakyti kad jūs kurie tikrai žadat varžytis dėl rinktinės nario geriau apie kvalifikacinius reikalavimus kalbėkit-gal reik kažką reikia naudingo įrašyt, o gal kažkas projekte visiškai nereikšminga.

Mano galva, einama nuo vieno krastutinumo prie kito. 75 prc uz testa ir tik 25 prc uz zukles rezultatus..... Toks vertinimas kazi ar racionalus. Gaunasi taip, kad i krepsinio rinktine gali papult ne del to, kad gerai zaidi krepsini, bet del to, kad turi naglus kedus ir kruta krepsi nesiotis sportiniai aprangai.
Paprastai sportineje praktikoje, kad dalyvauti ipatingai auksto lygio varzybose reikia ivykdyti normatyva. kogero ir sportineje zukleje galima apie tai pagalvoti ir pritaikyti. DEL METIMU teste , na kazkas panasaus, bet del irangos tai nemanau, kad to reikia. nes susipirkt, kas jau turi tas turi, bet kas neturi tas kogero susiskolins ir tiek. kam reikia to? irangos komplektacija manau svarbu rinktiniai tikrajai, bet ne atrankoje dalyvaujantiems... na cia mano tokie pasvarstymai.

2013-11-03 10:19
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Aha, sisioti pradedi, kai baisu pasidaro :lol: . Užteks čia kelioms komandoms tarpusavyje eilę metų varžytis :).
Na o jei rimtai, tai mano manymu testas skirtas geresnei perspektyvai, tegul komandos, kurių tikslas pakliūti į riktinę ruošiasi tikslingai.

2013-11-03 12:05
Dalyvis

Generolas_BH TEAM rašė:

Būtų keista, jei rezultatas būtų imamas tik vieno komandos nario :salut:

2013-11-03 15:19
Senbuvis
Vartotojo avataras

Sigitas rašė:
Generolas_BH TEAM rašė:

Būtų keista, jei rezultatas būtų imamas tik vieno komandos nario :salut:

seip komandoje uztenka vieno metiko, aisku jei komandoje abu meta virs 150m tai tikrai komandai pliusas...

2013-11-03 17:18
LKA narys
Vartotojo avataras

Generolas_BH TEAM rašė:

Nu as ne 100m numetu,a 120 ir yra dar laiko pasitrenirot,a su tokiu mokytoju kaip Zbynia ,manau dar kokiu 20m prideti visai imanoma.

2013-11-03 17:31
LKA narys
Vartotojo avataras

Olegai, tu vėl prie savo. Aš džiaugiuosi, nežmoniškai, kad pagaliau tau pavyko perlipti 100 metrų metimo ribą, nes mažos ūgies žmogui VALIO, bet... dar kartą paaiškinsiu ką noriu pasakyt: jūs, kurie sieksite galimybės 2014 metais atstovauti Lietuvą FIPSed, ir tie, kurie sau tokio tikslo nekelia- siūlykit ką dar reiktų įtraukti arba ką reiktų išbraukti. Juk kuriatės patys sau atrankos reikalavimus, tai susikurkite tokius, kurie ir įvykdomi, ir realiai reikalingi būtų, o ne vien tolimas metimas.

AČIŪ kad supratote.

2013-11-03 18:18
LKA narys
Vartotojo avataras

Generolas rašo ir masto labai racionaliai - siūlau laikytis jo užduoto tono. Dėl kvalifikacijos turiu pasiūlymą: finalo dalyviai gali būti kvalifikuojami ne visose disciplinose, komandai pareiškus tokį norą. Tokiu būdu bus sutaupyta laiko. Pvz. aš žinau, jog mūsų komanda toli nemeta ir nutariam nesikvalifikuoti tolimo metimo rungtyje. Informuojame vadą, gauname 0 (nulį) taškų iš tos rungties ir tiek. Pasiūlymas yra susijęs su laiko taupymu - jis brangiausias :mrgreen:
P.S. reikia pradėt prekiaut laiku :mrgreen:

2013-11-04 09:33
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

O jei nora kvalifikuotis pareiks tik 2 komandos ? Mano supratimu testa turi praeti visi finalo dalyviai. Tie kurie specialiai tam nesiruos, tai ir nenustebs del balu. O kartais net patys nezinome ka galime, todel gali buti ir taip, kad komanda nesiruosianti dalyvauti rinktineje svystels 150 m. ir matydama savo potenciala 2015 metams ruosis visiskai kitaip.

2013-11-04 16:05
Senbuvis
Vartotojo avataras

Tomas LKA rašė:
O jei nora kvalifikuotis pareiks tik 2 komandos ? Mano supratimu testa turi praeti visi finalo dalyviai. Tie kurie specialiai tam nesiruos, tai ir nenustebs del balu. O kartais net patys nezinome ka galime, todel gali buti ir taip, kad komanda nesiruosianti dalyvauti rinktineje svystels 150 m. ir matydama savo potenciala 2015 metams ruosis visiskai kitaip.

na manau kiekvienas zino daugiau maziau savo metima ir kokius jis turi ar neturi irankius, tai kokio bieso ji tikrinti kazkokiu testu, jei jam pofik tas FIPSas? Todel mano supratimu testuojamos turi buti tik tos komandos kurios siekia tapti rinktines nariais- kitu atveju as ta testa del saves galiu daryti kiekviena zukle. juk testas daromas del rinktines. kita vertus jei turit laiko ir noro tai galima testuoti ir po kiekvieno etapo visus, bet koks to tikslas?
Sekantis dalykas, registracijos i varzybas metu turi buti aisku kurios komandos siekia tapti rinktines nariais o kurios varzosi tik del LT cempiono titulo. Nes cia forume kiek suprantu niekas nenori i FIPSa o tik nori butu LT cempionais, na toks ispudis darosi beskaitant diskusija.

2013-11-04 19:04
Senbuvis
Vartotojo avataras

Reiktu i kvalifikacini testa itraukti metima su markeriu. Nemaisytu jaukinimo su kobra atstuma itraukt . Tolimatis manau ne butiniausias daigtas .Sektoriuje geriau turet 1 bet angline kobra,negu 4 belekokias.

2013-11-04 19:33
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Remigijus (Sazanas) rašė:
Tomas LKA rašė:

na manau kiekvienas zino daugiau maziau savo metima ir kokius jis turi ar neturi irankius, tai kokio bieso ji tikrinti kazkokiu testu, jei jam pofik tas FIPSas? Todel mano supratimu testuojamos turi buti tik tos komandos kurios siekia tapti rinktines nariais- kitu atveju as ta testa del saves galiu daryti kiekviena zukle. juk testas daromas del rinktines. kita vertus jei turit laiko ir noro tai galima testuoti ir po kiekvieno etapo visus, bet koks to tikslas?
Sekantis dalykas, registracijos i varzybas metu turi buti aisku kurios komandos siekia tapti rinktines nariais o kurios varzosi tik del LT cempiono titulo. Nes cia forume kiek suprantu niekas nenori i FIPSa o tik nori butu LT cempionais, na toks ispudis darosi beskaitant diskusija.

As noriu zinoti visu galimybes.

2013-11-04 20:48
LKA narys
Vartotojo avataras

pritariu Sauliui,kad reiktu itraukti y testa ir markeri,bet del kobru tai manau nebutina visiems dalyvimas tureti butent angline kobra. ir manau kad del metimu turetu butu atsizvelgta y abu komandos narius,o ne taip,kad viens meta 150 kitas nei simto nenumeta ,tai mano nuomone ta komanda tu 20 balu neverta,bet aisku cia tik mano nuomone :)

2013-11-04 21:05
LKA narys
Vartotojo avataras

Saulius_BH TEAM rašė:
Reiktu i kvalifikacini testa itraukti metima su markeriu. Nemaisytu jaukinimo su kobra atstuma itraukt . Tolimatis manau ne butiniausias daigtas .Sektoriuje geriau turet 1 bet angline kobra,negu 4 belekokias.

dalinai palaikau,metimas su markeriu gali buti(is kur tik tasku ant jio paimti?),tik reikia apibrezti kokia turi buti sistema,markeris po metimo turetu pasiroditi.Metimas su kobra butinai turi buti atstumo ir tikslumo,as maciau kaip numeta labai toli,bet visiskai i pieva,tikslumo nulis.ejgu nori pasekti atstumo,tai visai kitaip reikia trenirotis.Pritariu del tolimacio ne butinumo ir del anglines kobros butinumo.

2013-11-04 21:08
LKA narys
Vartotojo avataras

jugoslavas rašė:
pritariu Sauliui,kad reiktu itraukti y testa ir markeri,bet del kobru tai manau nebutina visiems dalyvimas tureti butent angline kobra. ir manau kad del metimu turetu butu atsizvelgta y abu komandos narius,o ne taip,kad viens meta 150 kitas nei simto nenumeta ,tai mano nuomone ta komanda tu 20 balu neverta,bet aisku cia tik mano nuomone :)

Nu ne butina abiem toli metit,pas kitus pasaulio komandos irgi dazniausia meta vienas i toli(PAR,PORTUGALIJA).todel ir yra komanda kad vienas kito papildo,kas ka gerai daro vienas,kas ka kitas.Kitaip bus ne 4 komandos,a 8 paveni metikai.

2013-11-04 21:12
LKA narys
Vartotojo avataras

na Olegai cia tik mano nuomone :) sprendimus juk priimu ne as,tik manau,kad butu didelis pliusas,kad abu komandos nariai mestu toli :) O su tuo vienu metiku paprasta kam tada mesti abiems komandos nariaims tegul meta tas kuris numeta toliau :)

2013-11-04 21:20
LKA narys
Vartotojo avataras

Aš taip pat pasisakyčiau už tai, kad mestų abu komandos nariai

2013-11-04 21:38
LKA narys
Vartotojo avataras

jugoslavas rašė:
na Olegai cia tik mano nuomone :) sprendimus juk priimu ne as,tik manau,kad butu didelis pliusas,kad abu komandos nariai mestu toli :) O su tuo vienu metiku paprasta kam tada mesti abiems komandos nariaims tegul meta tas kuris numeta toliau :)

Tomui reikia statistikos,kad lengviau butu apsisprest del galimu keitimu Pasaulio Cempionato eigoja.

2013-11-04 21:40
LKA narys
Vartotojo avataras

Generolas_BH TEAM rašė:
Aš taip pat pasisakyčiau už tai, kad mestų abu komandos nariai

kiek as zinau tu ne dalivausi atrankoj,tai gal tada tau neverta ka nors siuliti? :salut:

2013-11-04 21:42
LKA narys
Vartotojo avataras

Ružik rašė:
kiek as zinau tu ne dalivausi atrankoj,tai gal tada tau neverta ka nors siuliti? :salut:

kiek aš prisimenu, aš dar 2014 metais būsiu LKA valdybos narys, o taip pat ir rinktinės narys, ir kaip žinia, mano indėlis į rinktinę ir jos formavimą ne paskutinėj vietoj, taip kad aš dar ir ne tiek prigalvosiu ir teiksiu balsavimui, Aliegai :salut: Ruoškis. O tu kiek pamenu, jau nebe LKA narys, taigi ir be balsavimo teisės, taip kad ... O atranką, organizuoja LKA. Gaudai mintį :salut: :salut: :salut:

O mest (ir ne tik) turi abu komandos nariai. Kiek- čia jau kaip kurių galimybės.

2013-11-04 21:51
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 677 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: