Dabar yra 2019-06-20 05:50

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
 Populiariausias 2013 metų boilių gamintojas/importuotojas 
Autorius Žinutė
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Standartinė Populiariausias 2013 metų boilių gamintojas/importuotojas
Sveiki, kadangi nera objektyvumo bendroje apklausoje meginsime padaryti kiek kitoki modeli apklausoje ,,Populiariausias 2013 metų boilių gamintojas/importuotojas". Remiuosi panasia apklausa, kokia vykdoma renkant Europos geriausia sportininka. Pabreziu ne tokia pacia, bet panasia.
Isrinksime buri gal apie 20 zmoniu, kuriuos pavadinsime 2013 metu balsavimo komisija. Kiekvienas is ju tures po 6 balus, kuriuos tures padalinti trims gamintojams/importuotojams sekanciai: labiausiai patinkanciam - 3 balai, patinkanciam - 2 balai, paskutiniam patinkanciam - 1 balas. Balu paskirstymo modelis neleis isskirti kazkurio vieno gamintojo/importuotojo.
Kandidatams i komisija reikalavimai:
1. Niekada anksciau neturejo remeju suristu su boiliu gamintojais ir pardavejais.
2. Siuo metu niekaip nera suristas su boiliu gamintoju ir pardaveju.
3. Kandidatas turi buti kazkiek zinomas tarp karpininku (jei nezinomas reikia rekomendacijos nuo zinomo). Zinomas apibudinamas, kaip aktyvus forumu narys arba dalyvaves karpiu zukles varzybose.

Sios komisijos sarasa sudarines ir ,,Gintarinio karpio" klubas, siulyti arba siulytis gali kiekvienas karpininkas,forume arba telefonu 862062118. Po to sarasa apibendrinsime ir paskelbsime bendra. Kiekvienam is ju skambinsiu ir fiksuosiu balus, kuriuos paskelbsiu viesai. Komisijos sarase aiskai turi buti parasyta vardas, pavarde ir tel. numeris.

Balsavimas baigėsi. Daugiausiai balų surinko Renmar, antroje vietoje BH, trečioje Deepex. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus.

Balsavimo rezultatai:
Prikabintas failas:
lentele balsavimo rezultatai.jpg
lentele balsavimo rezultatai.jpg [ 174.39 KiB | Peržiūrėta 5385 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:

2014-01-03 18:16
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
LKA narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Populiariausias 2013 metų boilių gamintojas/importuotoja
Fan fishing ir Starbaits-prancuzu gam.
SB Martin-olandu
Imperial baits-vokieciu.

2014-01-03 19:30
Dalyvis
Vartotojo avataras

jus cia Mis pasaolis renkate ar graziuosio boilio rinkimai.dar Sciogoliovaite su Mikutavicium registruokite :))))
kuom blogai buvo pernai ar uzpernai !!!

2014-01-03 22:10
LKA narys
Vartotojo avataras

tai matai,kad po 50 kartu tie patys zmones balsuoja :)

2014-01-03 22:23
Dalyvis
Vartotojo avataras

tai juk kiekvienas kas uzsiregistrave ir tegul pasisako kas jam patiko labiausiai!!! kas blogai !!!! o ne cia cyrkus daro....
"is didelio rasto iseina is krasto"

2014-01-03 22:34
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Neetiška BH atstovams, o taip pat ir kitiems gamintojams/importuotojams komentuoti ar kitaip įtakoti nepriklausomos komisijos darbo :mrgreen:. Matyt reikės dar ,,etik-mat" komisija sudarinėti :lol: .

2014-01-04 12:27
Dalyvis
Vartotojo avataras

Tomas LKA rašė:
Neetiška BH atstovams, o taip pat ir kitiems gamintojams/importuotojams komentuoti ar kitaip įtakoti nepriklausomos komisijos darbo :mrgreen:. Matyt reikės dar ,,etik-mat" komisija sudarinėti :lol: .

Tomai,
perskaiciau tavo isvedziojimus- netylesiu. Kokiu cia marazmu uzsimineji?
Kuo buvo blogai ankstensniu metu balsavimai, kai visi uzsiregistrave forumu zvejai/dalyviai patys parase uz ka jie balsuoja? Jie bande- jie zinojo kas jiem patiko/nepatiko, tada jie viesai prabalsavo.
Dabar kazkoks marazmas, tu isdestei 15 gamintoju, tie kurie bus komisijoj (10-20), gal nei vieno is situ gamintoju nera bande arba bande 1 ar 2u gaminius.
Sis balsavimas tikrai neatspindes realybes.
Tu atsakyk foromo dalyviams i klausima - kuo yra blogas viesas (tik forumo dalyviu balsavimas)? Jis puikiai pasitvirtines, tai visi mate zino ir pripazysta. Kaip Gintukas laimejo uzpernai, mes pernai, o siemet gal dar kazkam pasiseks.
Manau baik tuos marazmus ir pazek i viska pilnai atmerktom akim, o ne kazkokiais isvedziojimais. Paprastume esme.
Jei tau netinka, del manes gali isvis BH ismit is atrankos, nesirungiam mes cia del pasaulio taures, o kas nores tas atsirinks, kas jam tinka ir patinka,ka naudos ir be isvedziotu marazminiu balsavimu.

2014-01-04 20:01
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
LKA narys
Vartotojo avataras

A man patinka Tomo balsavimo formule .Apie situs gamintojus tai tikrei visi zino,ir nebutina su visais gauditi,uztenka triju.Del senu balsavimu,tai manau buvo ne visiskai obektivu,todel kad karpininku LT yra zimei daugiau negu forumo aktyviu dalyviu.Geriausis produktas bus visada geriausiu,nepriklausomai nuo balsavimo formules.

2014-01-04 20:26
Senbuvis
Vartotojo avataras

Nu ir as galvoju kaip gali 20 zveju atspindeti visos lietuvos zveju nuomone? Pritariu kad jei rinkti tai lai balsuoja kiekvienas kas nori, tai bent rezultatai atspindes kazka panasaus i realybe.

2014-01-04 21:03
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Gerai, meginu viesai atsakyti. Bet klausimas ar to reikia ? Mano nuotaika dabar gera ir kalbu be jokiu pykciu :P . Taigi visų pirma, kaip ir esu jau minėjęs nei vienas boilių gamintojas ar pardavėjas negali turėti jokios įtakos liaudies balsui. Pabrėžiu - liaudies balsui, o ne kažkurio forumo ar rėmėjo nuomonei. Aš tikrai niekada nekaltinau ir nekaltinsiu Generolo (veikiau apginsiu), kad jis turi ar turėjo kažkokią įtaką balsavimui. Bet... niekas neuždraus karpininkams įsivaizduoti, kad ankstesniuose balsavimuose vyko neskaidrūs dalykai, juolab esu sulaukęs ganėtinai daug pastabų dėl vieno ar kito produkto agresyvaus protegavimo, ko pasekoje manau ir gimsta įvairios interpretacijos LKA rėmėjų atžvilgiu. Niekas neuždraus karpininkui mastyti taip kaip jam norisi. O jam pasirodo kelia įtarimų vykę balsavimai, nes tarkim žinant Generolo sugebėjimus viską ,,nulaužti", jis galimai galėtų klastoti arba kitaip paveikti balsavimo rezultatus (kuo as netikiu). Tuo pačiu aš pats matau po paskutinio nepasisekusio balsavimo kaip visi skaudžiai reaguoja į rezultatus ir netgi dauguma karpininkų patys juos akivaizdžiai klastoja. Iškyla elementarus klausimas, kuo aš dabar galiu pasitikėti ? Taip kad belieka tik aktyvių karpininkų nuomonė, kuriems niekas neįtakoja.
Jurgis pasiūlė dar vieną balsavimo variantą, gal jis ir neblogas, bet reikalauja finansinių išteklių, na o kur pinigai, tai jau vėl bus įtarimų neskaidrumu. Finansuoti LKA gali, bet jei laimės rėmėjas tai vėl bus šaukiančių - nupirko !!! Dar vienas galimai galimas neskaidrumas parodoje, tai ,,dovanėlių" dalinimas įtakojant balsavimą, kas mano manymų jau pas gamintojus ir pardavėjus galvoje. Vėl gi, tas Jurgio pasiūlytas variantas turėtų būti parodos metu, kas mano manymu jau per vėlu,kaip ne kaip renkame 2013 metų boilius. Šiaip jau turėjome būti išrinkę.
Kažkaip labai keista man pačiam darosi, kai tik paskelbiau tokį balsavimo variantą, tai labiausiai tam nepritaria būtent gamintojai ir pardavėjai (sulaukiau keletą priešiškai nusiteikusių skambučių ir laiškų), na o nepriklausomi karpininkai tik sveikina naujai pasiūlytą balsavimą.
Taip, mes ne karalienę renkame, todėl siūlau šiek tiek paprasčiau žiūrėti į visą šį reikalą ir nereaguoti taip skaudžiai.
Dar vienas dalykas. Niekas niekieno neatsiklaus kokius gamintojus ar importuotojus karpininkai savo noru turėtų rinkti. Nemanau, kad tarkim Vokietijoje TUV rinkdami patvariausią automobilį atsiklausia pas toyotą ar citroeną ar jie sutinka dalyvauti apklausoje. Tai būtų didžiausias absurdas. Žmonės nori žinoti tiesą, todėl į įvairias nenupirktas apklausas įtraukiama kuo daugiau rinkos dalyvių, mūsų atveju įtraukti dažniausiai Lietuvoje naudojami boiliai.
O jei per mažai komisijoje narių, nieko tokio - galiu dadėti :P Siūlykite kas dar tinka komisijai. Tų žmonių gali būti ir 100, aš visiems paskambinsiu :P

2014-01-04 21:09
Dalyvis
Vartotojo avataras

na gerai...o tada gali pasakyti pagal kokiuis ktiterijus bus renkamas boilis,pagal savo chemines savybes,sudedamases dalis,ar atitinka aprasymus,ar tiesiog PAGAL SIMPATIJAS...

2014-01-04 21:17
LKA narys
Vartotojo avataras

tai gi ne boilis renkamas,a gamintojas/importuotojas!

2014-01-04 21:26
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Gintaras_BH TEAM rašė:
na gerai...o tada gali pasakyti pagal kokiuis ktiterijus bus renkamas boilis,pagal savo chemines savybes,sudedamases dalis,ar atitinka aprasymus,ar tiesiog PAGAL SIMPATIJAS...

Manau, kad kiekvienas rinksis pagal savo išprusimą. O jei klausi manęs asmeniškai, pagal ką tai spręsčiau? Į tai įeina daug kriterijų, tai kainos kokybės santykis (man asmeniškai svarbiausias faktorius), tai ir mėginimo testai, tai ir aplamai ar aš esu žvejojęs su kitais pasiūlytais :lol: . Todėl ir manau, kad kiekvienas pasižiūrės labai individualiai.

2014-01-04 21:28
Senbuvis
Vartotojo avataras

Kazkaip nekorektiskai cia atrodo tas Tomo prabalsavimas :) . Jis gali itakoti komisijos nuomone.

2014-01-04 21:40
Dalyvis
Vartotojo avataras

Tomai- tai koks tada tau skirtumas, zmones viesai paraso kas uz ka ir tu susumuoji,- ar nepaprasciau? Plius daugiau balsuojanciu gausi negu ringdamas kazkokias komisijas, visi viesai matys kas uz ka, kam tu dvirati vel isradineji. Pernai visi abieju forumu dalyviai balsavo ir rase kas kam patinka ar nepatinka.
Jei tu ar kas nors del BH ar Generolo pergyvena, tai isvis gali BH pasalint ir prabalsuot be musu ir tada nieks nepergyvens. Bet as asmeniskai, nesuprantu kaip galima uz kazkuri is esamu forume asmenu prabalsuot kito vardu, juk vieni kitus pazystat.
Jei jau darot rinkimus tai darykit teisingus- nes pagal dabartini varianta, tai tas pats, kad tu balsuotum degustacijoj uz vyna kurio nesi neragaves.

2014-01-04 21:47
Dalyvis
Vartotojo avataras

Saulius_BH TEAM rašė:
Kazkaip nekorektiskai cia atrodo tas Tomo prabalsavimas :) . Jis gali itakoti komisijos nuomone.

[icon_biggring.gif] :thumright:

2014-01-04 21:50
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Pritariu nekorektiškumui, todėl pašalinsiu savo nuomonę.
Na o balsavimas tik nikais - nieko gero, sakiau kad nepsitikiu niekuo. Man reikia konkretaus žmogaus su vardu, pavarde tel. plius, kad jį žinotų. Supraskit realybę abejuose forumuose dalyvių šimtais, o kas po jais slepiasi - labai didelis klaustukas ir ne tik man,nes realiai bendraujančių kiekvieną dieną po 10-20 žmonių.

2014-01-04 21:59
Dalyvis
Vartotojo avataras

Tomas LKA rašė:
Na o balsavimas tik nikais - nieko gero, sakiau kad nepsitikiu niekuo. Man reikia konkretaus žmogaus su vardu, pavarde tel. plius, kad jį žinotų. Supraskit realybę abejuose forumuose dalyvių šimtais, o kas po jais slepiasi - labai didelis klaustukas ir ne tik man,nes realiai bendraujančių kiekvieną dieną po 10-20 žmonių.

Balsuojantis gali parasyt -varda pavarde bei telefona.
Juk ne prezidente renkat, o surinkus komisija tikrai visu norinciu balsuot nuomones neatspines.
Bus tas pats kaip neperseniausiai seimo komisija uz paskutinia zvejams aktualia istatymo pataisa uzbalsavo.

2014-01-04 22:21
Dalyvis
Vartotojo avataras

Alfredas-BH rašė:
Tomas LKA rašė:

Balsuojantis gali parasyt -varda pavarde bei telefona- galesi patikrint jei kils klausimu.
Juk ne prezidente renkat, o surinkus komisija tikrai visu norinciu balsuot nuomones neatspines.
Bus tas pats kaip neperseniausiai seimo komisija uz paskutinia zvejams aktualia istatymo pataisa uzbalsavo.

2014-01-04 22:22
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Na Alfredai apie politika geriau nereikia, nes butent priklausomas seimas prabalsavo uz pataisas. Ko butent as ir nenoriu balsavime del boiliu ir siekiu, kad balsuojantys zmones nebutu nuo ko nors priklausomi, o Jūsų ponai pastangos verčia mane manyti, kad aš einu teisingu keliu [icon_biggring.gif] .

2014-01-04 22:26
Dalyvis
Vartotojo avataras

Tomas LKA rašė:
Na Alfredai apie politika geriau nereikia, nes butent priklausomas seimas prabalsavo uz pataisas. Ko butent as ir nenoriu balsavime del boiliu ir siekiu, kad balsuojantys zmones nebutu nuo ko nors priklausomi, o Jūsų ponai pastangos verčia mane manyti, kad aš einu teisingu keliu [icon_biggring.gif] .

Visi mes visada vaziuojam savo keliais. Sunys loja, o vezimas vaziuoja savo keliu toliau, tad mes geriau pabusim vezimas si karta. Jeigu kazkam kazkas aktualu, del musu (BH), gali isvis mus is sitos ''bezabrazijos'' isimt, nes jei sitas marazmas daromas taip, kad balsuoja tie kurie net nezino uz ka balsuoja, arba balsuoja tik del to kad balsuotu, plius neatspindi realios situacijos- mum tai neaktualu.
Zmones patys zino kas yra jiems geriau ir laikui begant atsirenka ir be ant vezimo lojanciu sunu. ;)

Paskutinį kartą redagavo Alfredas-BH 2014-01-04 22:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

2014-01-04 22:39
LKA narys
Vartotojo avataras

na manau balsuos zmones kurie supranta uz ka balsuoja :)

2014-01-04 22:43
Dalyvis
Vartotojo avataras

jugoslavas rašė:
na manau balsuos zmones kurie supranta uz ka balsuoja :)

tai suprantu ir tikrai nieko nenorejau izeist taip sakydamas, bet jei balsuojantis bandes 1 arba nei vieno produkto, kaip jis gali prabalsuot uz 3is...ta norejau pasakyt...

2014-01-04 22:49
LKA narys
Vartotojo avataras

na tas tai jo,taip pat kaip yra tokiu save laikanciu karpininkais o zvejoja tris kartus per metus toj pacioj baloj :) tai mano nuomone juo balsas turetu buti visiskai nereikalingas...

2014-01-04 22:53
Dalyvis
Vartotojo avataras

jugoslavas rašė:
na tas tai jo,taip pat kaip yra tokiu save laikanciu karpininkais o zvejoja tris kartus per metus toj pacioj baloj :) tai mano nuomone juo balsas turetu buti visiskai nereikalingas...

sutinku

2014-01-04 22:54
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: