Dabar yra 2019-11-12 22:14

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ] 
 Kada aš pagavau savo pirmąjį sulaukėjusį karpį 

Apklausa baigėsi 2011-01-01 22:31
1. Pirmos žūklės metu; 15%  15%  [ 8 ]
2. Antros žūklės metu; 15%  15%  [ 8 ]
3. Trečiosios žūklės metu; 15%  15%  [ 8 ]
4. Ketvirtosios žūklės metu; 9%  9%  [ 5 ]
5. Penktos žūklės metu; 4%  4%  [ 2 ]
6. Vėliau nei penktosios žūklės metu. 44%  44%  [ 24 ]
Viso balsų : 55

Autorius Žinutė
LKA narys
Vartotojo avataras

Standartinė Kada aš pagavau savo pirmąjį sulaukėjusį karpį
Remigijaus prašymu sukurta apklausa. Apklausos tikslas- išsiaiškinti, kada vidutiniškai pirmą kartą yra pagaunamas karpis. Duomenys reikalingi Remigijui straipsnio rašymui.

2010-11-17 22:31
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Dalyvis
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Kada aš pagavau savo pirmąjį sulaukėjusį karpį
pirma karta zvejojom karpius dviese su dragu,jis pagavo du 7 ir 8kg.abiems mus si zukle buvo pirma gaudant grazuolius auksazvynius. man deja neptunas takart pagailejo.as jamiau savo pirmaji grazioli trecioje zukleje jis buvo 10kg be keliu gramu.

2010-11-17 22:42
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
LKA narys
Vartotojo avataras

Na aš savąjį jamiau tik gal 15- 16 žūklę. Man nesisekė nes tiesiog nedamesdavau iki reikiamos vietos su plonais feeder'iais

2010-11-17 22:50
Senbuvis
Vartotojo avataras

Generolas rašė:
Na aš savąjį jamiau tik gal 15- 16 žūklę. Man nesisekė nes tiesiog nedamesdavau iki reikiamos vietos su plonais feeder'iais

na tuo laiku buvai vienas is atkakliausiu, jei ne pats atkakliausias :thumleft:
dar, jei yra tokiu kurie zuvauja karpius visai neseniai ir dar nera sugave- tiesog zymekite ta skaiciu, lyg sekantis kartas butu tas, kai jus pagausit ;) pvz 4 kartus zuvavote, o karpio dar nera- vadinasi balsuokit uz penkta karta- gal tai bus sekmes ispranasavimas ;)

2010-11-17 22:54
Senbuvis
Vartotojo avataras

Tokio pirmaujančio varijanto ir tikėjausi :lol: manau daugeliui taip :ugeek:

2010-11-17 23:48
Dalyvis

as pirma karpi istraukiau penkta zukle bet tai buvo padaryta ant kolegos meskeres, o pats vienas grynai susikoviau su savo pirmu karpiu tik 7 zukle :cheers:

2010-11-18 00:26
Senbuvis
Vartotojo avataras

As savo karpeca 9.8kg jamiau per antra zvejiba.

2010-11-18 01:20
Dalyvis

Su kolega laukinius karpius pradėjom žvejot būdami 14 metų (gal kiek ir juokingai skamba :scratch: ), tiesiog užsibrėžėm tikslą pagaut laukinuką ir viskas. Po pirmos vasaros likom tušti, po antros - taip pat, tiesiog mokėmės iš savo klaidų ir po truputį tobulėjom. Kol trečios vasaros trečia žūklė padovanojo keturis 5 - 9kg paršiukus. Nepamirštama diena. Tai čia skaitos gal kokia 35-a žvejyba. Antirekordas :king: :clap:

2010-11-18 01:29
Dalyvis
Vartotojo avataras

man irgi pirmi metai buvo tusti , o vat sie jau padavonojo tris :pig:

Paskutinį kartą redagavo karsis 2010-11-18 19:35. Iš viso redaguota 1 kartą.

2010-11-18 07:16
Veteranas

O man turbut pasiseke, pirma zukle ir 11 kg karpiokas atgule po uzmetimo praejus apie 15 min. :cheers:

2010-11-18 09:04
Dalyvis
Vartotojo avataras

Sveiki. Aš tikslingai nusprendęs jį apgauti, tai padariau iš pirmos žvejybos ir vien todėl, kad stipriai užsirūstinau ant jų, nors iš pradžių ir nesupratau, kad ten karpiai cirkus išdarinėja. O buvo taip. Metai iš metų aš pasiimdavau atostogas liepos mėn. antroje pusėje, išvažiuodavau į kaimo sodybą prie vienos iš į Nemuną įtekančios upės, kur turėjau keletą gerų karšinių vietelių ir su dugnine ir karmuške laimingas sau žvejodavau karšius beveik kiekvieną atostogų dieną iš ankstyvo ryto keletą valandų o poto vakare iki sutemstant. Prižvejodavau ten aibę karšių, apdalindavau kaimiečius ir dar porą autoklavų uždarydavau ir taip metai iš metų kaifuodavau. Tačiau prieš keturis metus į mano karšines vietas įsisuko kokios tai žuvys, kurios iš pirmo kliovo nukirsdavo pavadėlius, įtepdavo meškeres į upę , o jei aš tą žuvį pasikinkydavau, tai būdavo ir fiderius sulaužydavo. Supykau juodai. Nuvažiavau į rajono centrą, nusipirkau patį stangriausį kotą, valo 0,35 ir didžiulių kablių. Viską sumontavau, ant kablio užvėriau makaronų vėrinį, užmečiau ir laukiu. Nu, galvoju, dabar pažiūrėsim kuris kurį apgausim. Kaip dabar prisimenu-buvo 11 val. dienos, na o už pusantros valandos JIS griebė mano makaronus :cheers: . Kova tęsėsi apie pusę valandos, mat buvau pamiršęs nusipirkti didesnį graibštą :) . Galų gale ant kranto atsidūrė 6,5 kg gražuolis sazanas, o man dar gal 15 min. drebėjo rankos ir kojos. Štai nuo to karto karšiai buvo užmiršti, o aš sėdau ant adatos matyt jau visam likusiam gyvenimui :yes:

2010-11-18 09:08
Dalyvis
Vartotojo avataras

labai idomi tema gavosi... :cheers:

2010-11-18 09:27
LKA narys
Vartotojo avataras

Super Loss pasakojimas :thumright: Įsivaizduoju jo emocijas ir įsivaizduoju kaip jis paskui parduotuvių lentynas šlavė :mrgreen:
Aš pirmai karpių žūklei ruošiausi lygiai metus: skaičiau, dariausi straipsnių kopijas, vakarais rišdavau pavadėlius... Medžiagos dar dabar turiu kokia 100 - 200 lapų su nuotraukom. Pirmą meškerę padovanojo žmona ir pirmą signalizatorių. Į pirmą žūklę mane pasikvietė toks Tadas su Gediminu (konferencijoj rašė anksčiau). Jie jaukino užtvanką vieną ir aš prisidėjau, tai leido man šalia užsimesti. Aš jau viską turėjau savo nuo meškerės iki graibšto ir gulto, nu viską ko reikia. Užmoviau ant plauko kukurūzus, nes pagrinde buvo jais jaukinta ir užmečiau tris kotus. Ryte Tadas pagavo 16 kg karpį, jį pavadino ,,Utenis", nes gėrė utenos alų ir karpį paleido. Apie 11 val sekmadienį aš jau kroviausi daiktus ir buvau atsidaręs mašinos bagažinę, kuri užstojo vandenį, meškerės dar buvo neištrauktos. Kuičiuosi ir girdžiu kad pradėjo rėkti signalizatorius, aš pagalvojau - kimba vėl Tadui... ir toliau tvarkausi net galvos nepakeldamas. Ir girdžiu ,,Daaaaaaaaarrrrrrriiiiiaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu" :lol: , aš atsakau nepakeldamas galvos: ,,Ko?", atsakymą Gediminas išrėkė: ,,Taaaaaavvvoooooooooooooo". Nepatikėjau, priėjau (nepribėgau), akurat mano ritė švilpia. Jau vuvau prisiskaitęs ką reikia daryt toliau, pakirtau. Traukiant jau rankos drebėjo. Pritraukiau, sakau Tadai fotkink jį nes dar valas nutruks :mrgreen: . Nenutrūko. Štai jis:

Prikabinti failai:
Scan10025.JPG
Scan10025.JPG [ 68.83 KiB | Peržiūrėta 6495 kartus(ų) ]

2010-11-18 10:01
Senbuvis
Vartotojo avataras

na kazkur, kazkada isgyventa istorija su masinos kuitimuisi ir kibimu [icon_biggring.gif] pasirodo taip yr ne vienam buve [icon_biggring.gif] :thumright:

2010-11-18 10:44
Dalyvis

Pirmaji pagavau Kauno mariose kokios 6-7 zukles metu.Labai gerai pamenu 2 val nakties signalizatoriaus uz 3,9 rb(tokia traskanti rite,turbut daug kas pamena)traskejima :mrgreen:Dabar turiu Prologic polyphonic,gaila,kad tokio garso negalima uzsistatyt :)

2010-11-18 10:50
Dalyvis
Vartotojo avataras

laba ryta!kaip šiandien prisimenu,buvo 1994m.6men.22d. Veiksmas vyko,kai gaudžiau karšius,nusisukau nuo meškerių paimti sumuštinį ir girdžiu pliaukšt kažkas į vandenį,atsisuku,meškerės nėra,pagalvoju ir nutariu ištraukt likusią meškerę prikimšt į karmuškę pašaro ir bandyt užkabint dingusią meškerę,pasiseka iš 3 karto,bet negalių jos ištraukt,užstrįo.Tempiu už valo kažkas pasirodo paviršiuje.vis delto pavyko ištraukt,buvo maždaug 4kg karpecas.čia galvoju nesiskaito,kažkaip neįdomu,gaudžiau karšius.bet nuo tos akimirkos aš jau ligonis.Sažiningai pagavau gal iš kokio 4 karto ant bulves,bet tada jau ir rankos ir kojos drebejo kai ištraukiau į krantą,negalejau išdrožt bulvę reikiamos formos.tą dieną dar vienas nutraukė valą.

2010-11-18 11:26
Dalyvis
Vartotojo avataras

pirma karpi pagavau po metu . Pirmais metais gaudziau viena meskere, daug karpiu nutrukusiu buvo labai labai daug. nemokejau tesiog traukti ir sistemeliu normaliai suristi. sekanti sezona startavau su 4meskerem ir su geeresnem sistemelem. ir tada pagavau pirmaji sulaukejusi karpi.

2010-11-18 15:38
Dalyvis

As pirmaji karpiuka pagavau kauno mariose, gaudydamas karosus, jau buvau pradejas skaityti jusu foruma, tad nenoriai, bet paleidau ir nuo to laiko, as ligonis, nes paleist karpi laaabbaaai patiko, bet kai tuom uzsiiemiau jau rimtai (sis sezonas pirmas), pagavau pirma karpi 6 ar 7 zukleje, bijau sumeluoti, jis svere 11.2kg. :)

2010-11-18 19:46
Dalyvis

Papasakosiu ir as trumpai. Buvo 1999m. - man buvo viso labo 13m. Tuo metu galvoje buvo plude, skrituliai ant unguriu ir lydeku ir stai viena ryta plaukiu su valtim tikrinti skrituliu, ogi sedi ant kranto vyras kazkox ir kazka gaudo. Palapine, kuoliukai - viskas yaip neiprasta. Priplaukiu, klausiu, ka gaudai - atsako ant sazano sedziu...Mano reakcija: Ant ko tokio???? pirma karta isgirdau toki zuvies pavadinima :lol: :lol: Na pasitaike be galo toleratiskas zmogus, issisnekejom, paaiskejo kad dar ir kaimynai Vilniuje esame...Taip prasidejo draugyste. Pirmus pora metu tik vazinedavau su juo ir ziuredavau, kaip vyksta procesas..semiausi ziniu, mokiausi mazgu ir tt...isvykdavom sesijom po 6paras..neitiketina rodos, nes man tik 15metu..
Galiausiai neatlaikiau, pamaniau atejo ir man laikas pradeti. Susipirkau 3 kotus gariunuose po 20lt, valo, ir visa kita, na o rites sau leidau parduotuveje po 100LT 2002metais :!:
Ir pradejau zvejoti pats. Ir prisvilo pirmas blynas. Kadangi kotai buvo svelniai tariant Š...., tai uztraukdavau masala valtimi. Ka gi, ant plauko kabinu blyna su Tuti frutti kvapu ir tempiu po viena meskere i jaukinta vieta. Nepraeina 40min ir isvaziuoja :shock: :shock: :shock: Rankos dreba, kojos dreba - skambinu draugam, jie staigiai sulekia ir trise sedam i valti gumine..Tas parsas mus tampe 3h po ezera, bandziau is triju krantu ji pritraukti, vijom is nendrynu ji, nu darem viska, ka galejom ir tik pyst - nutruko... Nuplaukiau i kranta, trenkiau meskere kaip tai buna ir garsiai garsiai rekiu - BBD ant tu sazanu - ne maan juos gaudyt...
Na bet jau kitos dienos pavakare vel issiruosiu - nervai atsluge - pasiruosiu, uzmetu, laukiu ir vel sulaukiu.. Si karta jokiu valciu - biski kita vieta ir traukiu nuo kranto. Po kokios valandos itempiu ji i graibsta - 9kg :!: :o :shock: Tai mano pirmasis - antroje savarankiskoje zukleje :cheers:
Vienintelis ko gailiuosi, kad jaunas buvau ir pirmus sazanus is to ezerioko tempiau namo :oops: :oops: Na, bet manau visiem ar daugumai taip buvo is pradziu...Stai tokia ta mano istorija :salut:

2010-11-19 10:39
Dalyvis
Vartotojo avataras

sveiki, pirma laukini karpi su gavau 2 zvejyboj.Mano mokytojai arunas ir remigijus panevezys. grazuolis svere 12,700kg. Ta pacia diena turejau darkeleta kliovu, bet daugiau paimti nepavyko.

2010-11-20 20:36
Dalyvis

Vo blyn kaskaip nemaciau siu istoriju, dadesim ir savo :) 2010 metu pavasarys su kolega zuklaujam varenos rajone ezerioke eserius ir lydekas spiningu, irankiai jautrus, pinti ploni valai(15), pora lydeku jau valtyje vartosi viskas kaip ir grazu... kolega pasako, kad siame eziarioke pagauna zvejai starkiu ir kolega ju zvejot nemoka as iskart deduosi tvisteri ir rodau kaip dzigaut reikia, keli judesiai tvisterio ir smugis po kurio vyko nuostabi kova drebanciomis rankomis ir valtyje grazuolis :pig: svere apie 5kg nuo tos zvejibos ir susirgau... :bounce: Susipirkes siokia tokia karpine amunicija su kolega jau 2 tikroje karpiu zvejiboje 6kg egzepliorius fotografuojasi su manim. va teip :)

2010-11-20 21:25
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: