Dabar yra 2019-09-20 21:03

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 117 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
 Klausimai ir atsakymai LKA valdybai 
Autorius Žinutė
Veteranas

Standartinė Re: 2009 m. Lietuvoje vykstančios karpininkų varžybos
Pavyko prisiskambinti tik Remigijui. Kiti - arba isjugtas tel, arba nenaudojamas nr. Remigijus zadejo penktadieni, pries Indvidualias varzybas su kitais nariais isspresti varzybu klausima. Lauksiu. :)

2009-06-30 12:43
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
LKA narys
Vartotojo avataras

Valdeli, gal gali sukonkretinti ką reiškia ,,išpręsti varžybų klausimą"? Klausiu todėl, kad: varžybų klausimo nėra, nes jis išspręstas ir užplanuotas (susirinkimo metu pas Remigijų); valdyba susirinkimo metu (po Galaxy carp taurės) jau nutarė ką darys ir ką padarys t. y. belieka tik daryti, o ne spręsti. Arba aš kažko nesuprantu po žodžiais ,,spręsti varžybų klausimą"...

2009-06-30 12:48
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
Veteranas

Dariau, suprantu, kad tavo specialybe yra teisingai sudelioti zodzius ;) 8-) Man ar spresti, ar organizuoti, ar vykdyti nesvarbu, svarbu, kad butu konkretus rezultatai. xx dienomis varzybos prie y ezero. zzz startinis ir t.t. Na pats supranti. ;)

2009-06-30 13:02
LKA narys
Vartotojo avataras

Ponial. Gerai būtų sulaukti konkretumo penktadienio vakarui. Vadovaujantis valdybos nutarimu, viskas turi būti pateikta rašytine forma ir paskelbta čia, forume, taip nutarė valdyba susirinkimo metu.

2009-06-30 13:21
LKA narys
Vartotojo avataras

Cituoti:
Posėdžio metu valdyba pareiškė, kad šio forumo jie (nė vienas) neskaito ir nežino kas čia vyksta.

Tai kas prašė ir kas labiausiai rėkė kad reikalingas LKA forumas (2008 metai Arino ežeras rudeniop), kas, ne valdybos narys/nariai???? Tai nafik tokia valdyba, jei dar prie valdybos org. komitetus reikia kūrti, gal atgal gryžtam, į komjaunimą dar įstosim. Žinot ką, jau juokas nebeima, blia 40 (plius/minus) narių vienijanti organizacija su 7 ar 8 valdybos nariais, iš jų dar valdybos pirmininkas (neaišku kokio kolūkio ar tarybinio ūkio- technikumo), dar sekretorių pasiskirkit, o realiai dirba vienas prezidentasir pora narių. Vaikų darželis su tokia valdyba, o ne valdymas. Čia gal garbė kažkokia kažkam būti valdybos nariu, nesuprantu.

p.s. kaip pavyzdį pasakysiu, kad 500 narių vienijanti organizacija turi prezidentą ir 5 valdybos narius, kurie susitvarko geriau negu LKA 8 .
Tai buvo mano subjektyvi nuomonė, kuri nuo 2007 dar nepasikeitė ir nepasikeis. Neturiu nei prieš vieną nieko prieš, esu prieš TOKIĄ :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: valdybą

Pagarbiai
Generolas

2009-06-30 13:51
LKA narys
Vartotojo avataras

Na tokią valdybą ir vadovą nariai išrinko. Kokią valdybą ir kokį vadovą išrinko tokius ir turim, nemanau kad peikti reikia tuos kuriuos patys nariai išrinko. Kaip ir normalioj visuomenėj, jei renkamas organas nepateisina vilčių jį perrenka, tai liečia tiek LKA vadovą tiek valdybą. Yra alternatyva - atsistadydinimas savo noru. Mano nuomone nereikia dabar valdybos peikti, iki varžybų dar laiko yra, iki penktadienio irgi, taip kad ramios bitės :mrgreen: . Iki penktadienio palaukti nesunku manau, tikiu kad Remigijus visus klausimus išspręs ir penktadienį referuos nariams. Aš esu už esamą valdybą iš principo, nes ji išrinkta narių, tačiau esu prieš jos neveiklumą ir esu prieš stagnaciją valdyme, nors valdybos vadovas ir išmano vadybą, tačiau savo žinių įgyvendinti vengia. Priežasčių nežinau.
Manau iki penktadienio viskas sėkmingai išsispręs ir žengsime toliau pergalių keliu, pamynę buvusią krizę, ir pagaliau pasinaudosime savo, kaip LKA narių teisėmis, ir padarysime tvarką savo kieme... pagaliau.
Fuuu, prirašiau aš čia lozungų :lol:

2009-06-30 14:07
Dalyvis
Vartotojo avataras

Kolkas LKA darbe matau tik prezidento darbo rezultatus, valdyba panašu tik pavadinimas, o pasisakymas jog neskaito ir tik tel bendrauja, netelpa į jokius rėmus. Galėtų paskaityti ir reikšti savo nuomone čia, juk nėra kitokios informacinės priemonės paprastam mirtingam asociacijos nariui. Jei taip toliau vyks, gryšime tris metus atgal. Negubilinkit įdirbio. :salut:

2009-06-30 15:38
Dalyvis

Standartinė Re: Klausimai ir atsakymai LKA valdybai
visada pasiruose :salut:

2009-06-30 21:29
Dalyvis

nu kas cia per organizacija kai ner "STEBETOJU TARYBOS" :grouphugg: ..is kokiu 5-6 asmenu..rekomenduoju jum dar tokia sukurti..va tada tai komplektelis gausis..
o dirbs prezidentas.... :farao:
bet kazkas ji stebes.. :shock:

.. kartais cia jus net mane pralinksminat....

2009-07-01 13:05
LKA narys
Vartotojo avataras

Cituoti:
.. kartais cia jus net mane pralinksminat....

čia ne tik tave, čia ir mane taip pralinksmina kad net AŠAROS upeliais srūva, ypač V A L D Y B O S nariai ir jų PIRMININKAS VIDURĮ RATELIO

2009-07-05 18:02
Dalyvis
Vartotojo avataras

ĖĖĖĖ yra juk skyrelis trali-vali... :evil:

2009-07-05 22:44
Dalyvis
Vartotojo avataras

Skaitau as cia tas diskusijas apie ezero izuvinimo islaidas, apie varzybus pajamas/islaidas ir t.t. Klausimas: Ar as, kaip LKA narys, galiu gauti pilna informacija apie LKA finansine bukle, srautus ir pan.? Noreciau asmeniskai as siek tiek aiskumo isivesti, kad butu galima kazka siulyti ir mastyti.

ACIU. :geek:

2009-07-21 16:01
Senbuvis
Vartotojo avataras

Tik pries siulydamas nauja bala (jei tokia tavo mintis) ivertink balos apsauga istisus metus ;)

2009-07-21 16:10
LKA narys
Vartotojo avataras

Audriau, prieš kiekvienas varžybas imu banko sąskaitos išrašą ir teikiu Tomui (jis jį visada turi per varžybas), jame matosi pajamos-išlaidos. ,,Srautų" pas mus nėra. Yra nario mokesčiai, yra rėmėjų tikslinė parama, yra pajamos iš 2 procentų. Finansinė padėtis yra patenkinama, tačiau kalbėt apie ežero nuomą, išlaikymą ir įžuvinimą pagal dabartinį narių aktyvumą (2 procentai, rėmėjų paieška ir pan), yra utopija. Trumpai drūtai - finansinių srautų nėra.

2009-07-21 16:33
Dalyvis
Vartotojo avataras

Nu jo.. Supratau, kad tau sioje vietoje sunkoka.. Netgi labai..
Esminio NE neisgirdau - vadinasi duomenis galiu gauti.. Parasysiu kokius duomenis butu gerai pamatyti - gal ka patarsiu ar padesiu. :ugeek:

Beje:
Du litai i saskaita, litas is jos, litas liko, kuri reikes moketi buhalterei, o tuo tarpu palukanos dar koki 0.05 lito uzaugina, kurias gausi veliau - visa tai gula po srautu ataskaita. O jie svarbus del galimo prasilenkimo ir laikino nemokumo, rizikos vertinimo ir t.t. Cia tik siaip - jei nezinojai ;)

2009-07-22 13:17
Dalyvis

kada bus paviesinta kiek yra LKA nariu ?

2009-10-15 15:12
LKA narys
Vartotojo avataras

Cituoti:
kada bus paviesinta kiek yra LKA nariu ?

vat man patinka tokie- prisijungia į metus du ar tris kartus, įdeda vieną foto, sukelia armydelį ne temoje, pyst klausimą neskaitęs nieko ir vėl atsirūbalina. Na gerbiu, gerbiu :bom:

2009-10-15 15:28
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Joo..., cia tai geras !!! ,,pozalsta, oglasite ves spisok" :P :evil: Na,bet jei labai jau reikia, tai sios temos 2 puslapyje yra LKA nariu sarasas.

2009-10-16 07:52
Senbuvis
Vartotojo avataras

Klausimas: Ar bus LKA narių reitingas? Eigu bus 1. pagal ką jis bus skaičiuojamas ? 2. Ar lideriai bus siunčiami į Komandinės varžibas nuo LKA? Ačiu

2009-10-16 10:29
LKA narys
Vartotojo avataras

Gerb. Ruslanai, skubu atsakyti. LKA narių susirinkime buvo priimtas sprendimas daryti reitingus. Be manęs jų nieks nedarė ir net nebandė. Čia iki šiol, aišku. Šiemet aš asmeniškai reitingų nedariau, padaryti įmanoma, tik man reikia statistikos, kuri yra pas Tomą. Tai ne problema, esant reikalui paimsiu. Toliau. Taip, siunčiami, manau IMHO, bus. Tik atsižvelgiant ne į reitingą, o į pristatytų 2 proc deklaracijų skaičių. Priminsiu, kad visus sprendimus priims valdyba, t. y. sprendimai bus priimami tik formalūs (rašytiniai), jie bus priimami ne forume, sprendimų jokiais būdais nepriims vienasmeniškai vadovas, kol juo aš būsiu (kitas gal darys kitaip). Visi valdybos sprendimai bus privalomai viešinami. Valdyba, manau prieš priimdama sprendimus, pasitars ir su nariais - tam iš esmės ir yra šis tinklapis bei forumas. Pareiškiau savo asmeninę nuomonę, kiti valdybos nariai gal mano kitaip.
P.S. adziukas jau turi virš 10 deklaracijų :mrgreen:

2009-10-16 10:45
LKA narys
Vartotojo avataras

Mano nuomone tie reitingai niekam nereikalingi, bet čia tik mano nuomonė ir nebūtinai teisinga. Taip pat reitingo sudarymas kelia tam tikrų klausimų, na bet gal ne čia apie juos :salut:

2009-10-16 10:51
LKA narys
Vartotojo avataras

Ai tiesa, pagal ką bus skaičiuojamas? Yra rusų sportininkų parengta ir jų patvirtinta reitingų skaičiavimo metodika, ji anksčiau buvo paskelbta, dabar nežinau ar yra- neieškojau. Ten kritinės reikšmės: santykis tarp asmens sugautų žuvų svorių ir kitų asmenų sugautų žuvų svorio, varžybų sudėtingumas (įvedamas koeficientas), varžybų dalyvių skaičius (kuo daugiau dalyvių tuo daugiau reitingo taškų nugalėtojas gauna). Susidaro nesudėtinga formulė, kuria vadovaujantis gaunami: komandos rezultatai (reitingo taškai) ir asmens (komandos nario) rezultatai. Asmens rezultatai gaunami komandos rezultatą dalijant iš dviejų. Kompe turiu tą metodiką, jei darysim reitingą - bus galima paskelbti ir šiam naujam tinklapy jei nėra, ne problema.
Primenu, vadovaujantis visuotinio LKA narių susirinkimo nutarimu, reitingo sudarymas ne vadovo, o valdybos pareiga. Kaip ji vykdoma, čia jau kitos temos klausimas.

2009-10-16 10:51
Dalyvis

Idomu kodel siemet rudeni Ilgyje nebuvo LKA vardu,komandos

2009-10-16 10:52
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę ICQ
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Sio sezono LKA lyderiai ir be reitingu yra aiskus, tai : Renatas Čeputis, Valerijus Švab ir Audrius Daugela. Visus klausimus del siuntimo i ivairaus rango varzybas spresime lapkricio 21 d. Tai yra labai opus klausimas, nes siais laikais neuztenka sumoketi LKA nario mokesti, laimeti reitinguose ir uz dyka startuoti kitose varzybose. Reikia ideti kur kas daugiau. Zodziu noriu pasakyti, kad LKA pagrindiniai pinigai atsiranda ne is nario mokesciu. Cia ir yra problema: kas daugiau nusipelne dalyvauti tarptautinio lygio varzybose? ar tas kuris idejo i kasa 200 lt. ir laimejo reitingus (neisizeiskit dabartiniai lyderiai,nieko asmenisko as ten irgi buvau ir visokiu nesamoniu prisiklausiau) ar tas kuris tiesiogiai padejo zenkliai padidinti LKA saskaita? Mano nuomone tie zmones, kuriu idejos ir rupesciai stipriai papildo LKA saskaita, tie ir turi formuoti komandas tarptautinems varzyboms.

2009-10-16 11:08
Senbuvis
Vartotojo avataras

OF TOPIC (arba iš šalies).Tai čia (Tomai nesupyk) pažeidžiami visi sportiniai principai ;) PVZ:Kaip :bball: vardinis kvietimas į Pasaulio čempionatą :mrgreen: jis "vardinis",bet gauna tas kas daugiausia eurų somuka.Tai vadinkim daiktus tikraisiais vardais.Suprantu ,kad klausimas opus :scratch: (visi nori,visi nori dykai ir t.t) ,bet kaškoks sportinis principas turi būt ant kurio pamatų ir yra sukurta (mano manymu) LKA (ar turėjo būt sukurta).Nes,dabar gaunas kaip ir visur,kas daugiau davė,kas daugiau "giminių-draugų" turi, kas seniau "členu tapo", taip toli nenuvažiuosi.Mano manymu, LKA turi stengtis (kaškiek prisidėdama) išleisti pačius geriausius (daugiausia pasiekusius varžybose Lietuvoje narius) visdėlto :geek: tai reklama ir prestižo reikalas organizacijai.O dabar gaunasi taip ,kad ta organizacija kaip "palaida bala" laimi vienas varžybas,laimi kitas visi :cheers: ir paskui tylu....Čia jau yra sportas gerbemieji :scratch: ir mano giliu ,ške įsitikinimu į tarptautinio rango varžybas :anim_19:.Turi būt siunčiami (pasižymėje,kaško pasiekę,paskutiniu metu sportininkai)gali,negali čia jau kitas klausimas.Bet, tai negali būt sprendžiama ,nusipirkimo ar daugiau daviau "principu".O kaškokios pastangos ir pasikeitimai turi būt.Iš nieko ,nieko ir nebūna....

2009-10-16 12:00
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 117 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: