Dabar yra 2019-09-21 10:17

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 426 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Kitas
 Stovai ar kuoliukai? 
Autorius Žinutė
Dalyvis
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Stovai ar kuoliukai?
Dariau as ji turiu is taves pirkes, atlaike ir per individualias varzybas buvo uraganas, priekabos su palapinem skraide, bet stovas nepavede. As juo patenkintas. Neturiu kolkas del jo nusiskundimu. :cheers: :cheers: :cheers:

2013-02-23 17:28
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
Dalyvis
Vartotojo avataras

nu ir aciu dievui :) svarbu tau tinka :salut: :salut: :salut:

2013-02-23 17:30
Dalyvis

Pas mane identiškai sulūžo JRC stovas kaip ir pas karši

2013-02-23 18:53
Dalyvis

koks jrc stovas pas tave ? , kiek zinau jrc stovus tai nei pas viena nera net panasaus mazgo kaip balzeri

2013-02-23 19:07
Dalyvis

atmintinai dabar nepamenu, busiu prie žuklės įrankių pažiurėsiu, pamenu tik kad romadoj pirkau apie 450lt

2013-02-23 20:34
Naujokas

tomazis rašė:
atmintinai dabar nepamenu, busiu prie žuklės įrankių pažiurėsiu, pamenu tik kad romadoj pirkau apie 450lt

" JRC euro pod " manyciau ;) . Bent pas mane buvo tokia problema. Taciau kadangi jis pan tinka ir patinka - nesiruosiu jo "stumti" vien del tokio menkniekio.
Paprastas sprendimas - tereikia mazo lapelio skardos, kliju (taip vadinamos - saltos svarkes), svitrinio popieriaus, juodo nagu lako ir nebijot susitept rankas.
Na bet jei "nelygis" turet luzusi ir pataisyta daigta - cia jau kita kalba ;)

2013-02-23 21:50
Dalyvis
Vartotojo avataras

svaras labai gerai cia pasakei :thumright: :thumright: :thumright:

2013-02-24 00:32
Dalyvis

na aš tikrai juo naudosiuos dar ilgai, suvirint tiktai nėra sudėtinga

2013-02-24 14:14
Dalyvis
Vartotojo avataras

Kazkoki Jus cia stumet brieda, nafik toks stovas arba jo pirkimas, jaigu dar ji reik virinti ar taisyti., belekoks diskonfortas kaip nezinai kada tave jis paves....nafik litus metyti... Blazer stovas Dideles Zuvys Kestutis nespejo jo naujo is dezes issiimti o jau teko i remonta vezti.., draugas is Kapsuko turi Blazer gold kazkoks zaginis kyvuojantis...

2013-02-24 14:36
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę ICQ
Dalyvis

kai pirkau nežinojau kad jis sulus, dabar tokio ar panašaus tikrai nepirkciau

2013-02-24 15:15
Naujokas

laukinis skarpas rašė:
Kazkoki Jus cia stumet brieda, nafik toks stovas arba jo pirkimas, jaigu dar ji reik virinti ar taisyti., belekoks diskonfortas kaip nezinai kada tave jis paves....nafik litus metyti... Blazer stovas Dideles Zuvys Kestutis nespejo jo naujo is dezes issiimti o jau teko i remonta vezti.., draugas is Kapsuko turi Blazer gold kazkoks zaginis kyvuojantis...

Kada perki, instrukcijoje neraso, kad jis luzineja ir nuo vejo linguoja. Tik panaudojes supranti ar tau tas daigtas tinka. Jei ne - parduodi. Jei taip - tai manau nesunku ir paremontuoti ji, nelaimei atsitikus.

2013-02-24 17:14
Dalyvis

Sveiki karpiečiai ;)
keistas bet klausimas:

Paveikslėlis
Pirmas žiedas meškerės yra už signalizatorių, ar neišmuš karpis meškerių, kad ir atleidus valą.
Draugas užsikepę pirkti
Paveikslėlis
gal kas iš patirties gali pasakyti :) dėkui .

V.

2013-04-03 14:56
Dalyvis

vanse rašė:
Sveiki karpiečiai ;)
keistas bet klausimas:

Paveikslėlis
Pirmas žiedas meškerės yra už signalizatorių, ar neišmuš karpis meškerių, kad ir atleidus valą.
Draugas užsikepę pirkti
Paveikslėlis
gal kas iš patirties gali pasakyti :) dėkui .

V.

Turiu tokius,bet nebenaudoju,jei draugui reikia,parduosiu uz puse kainos.Man nepatiko,kad labai sunkiai isideda meskere,o siaip tai laikys mirtinai :)

2013-04-03 15:44
Dalyvis

Na paklausiu gal jam reikės, bet gal kas atsakys kaip būna su tais laikikliais ar jie reikalingi ar čia veltui nuogastavimai?
V.

2013-04-05 09:28
LKA narys
Vartotojo avataras

vanse rašė:
Na paklausiu gal jam reikės, bet gal kas atsakys kaip būna su tais laikikliais ar jie reikalingi ar čia veltui nuogastavimai?
V.

Na gyvenime visko būna, bet .......... aš asmeniškai naudoju šiek tiek kitokius meškerės drūtgalio laikiklius. Ir nei karto nėra buvę, kad karpis "pavogtų" meškerę. Tačiau esu girdėjęs, jog taip nutinka. Tačiau kyla klausimas, ar tada prieš paliekant meškerę ant stovo buvo sureguliuotas stabdis, ir ar karpininkas nebuvo padauginęs C2H5OH. Na šoninis kibimas jei būtų ir numestų nuo pypo, tikrai įmanoma ir taip yra nutikę Blitz ar Evil (nepamenu), net valas pypo korpusą prapjovė, bet kad "nufyzdintų" visą meškerę- aš netikiu. Bet, kaip ir minėjau anksčiau, prie tam tikrų sąlygų, manyčiau, tai įmanoma. Man yra buvę, jog besileisdama viena iš būrio gulbė užkabino valą ir tempė jį. Meškerė nukrito nuo stovo, bet nevažiavo į priekį.

2013-04-05 14:28
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Senbuvis
Vartotojo avataras

Generolas_BH TEAM rašė:
vanse rašė:
V.

Na gyvenime visko būna, bet .......... aš asmeniškai naudoju šiek tiek kitokius meškerės drūtgalio laikiklius. Ir nei karto nėra buvę, kad karpis "pavogtų" meškerę. Tačiau esu girdėjęs, jog taip nutinka. Tačiau kyla klausimas, ar tada prieš paliekant meškerę ant stovo buvo sureguliuotas stabdis, ir ar karpininkas nebuvo padauginęs C2H5OH. Na šoninis kibimas jei būtų ir numestų nuo pypo, tikrai įmanoma ir taip yra nutikę Blitz ar Evil (nepamenu), net valas pypo korpusą prapjovė, bet kad "nufyzdintų" visą meškerę- aš netikiu. Bet, kaip ir minėjau anksčiau, prie tam tikrų sąlygų, manyčiau, tai įmanoma. Man yra buvę, jog besileisdama viena iš būrio gulbė užkabino valą ir tempė jį. Meškerė nukrito nuo stovo, bet nevažiavo į priekį.

man yra pavoge meskere. bet kaltas ne galinis laikiklis apie kuri jus dabar kalbat (as naudoju prologiko) o tiesiog buvo saltokoka naktis , apie -4 laipsnius. ir gavosi taip, kad kazkokiu budu suslapinau rite, bugna ir jis prisalo. tai meskere pyyyst isvaziavimo metu ir ikrito i Galvono bala. bet vos ikrites i vandeni bugnelis atsilo ir meskeres nenutempe. ji buvo vos per pora mentru nuo kranto. taip kad uzkabinau, isitraukiau meskere o po to ir karpi. prie mano akiu Renkai itrauke meskere, bet jis specialiai buvo uzverzes stabdi- tikejosi salia stovedamas spes pagriebti anksciau nei karpis ja nutems, bet jis klydo :) :)
ka noriu pasakyt, kaip ir minejo Generolas, jei stabdis sureguliuotas- meskeres nenutems. ne viena ir ne du kartus nuo soninio kybimo man yra numete meskere nuo signalizatoriu, bet laikiklis jos vistiek nepaleisdavo, nes stabdis atiduodavo vala- viskas priklauso nuo stabdzio ponai....

2013-04-05 19:59
Dalyvis
Vartotojo avataras

Dėl tam tikrų sąlygų esu gaudęs su užveržtu stabdžiu- tai niekada nėra nunešęs karpinės meškerės, tik, kad žiedą pirmą dėdavau prieš pypą.

2013-04-05 21:35
Dalyvis

O tai kur "bezdzione" kabindavai?

2013-04-05 23:34
LKA narys
Vartotojo avataras

simask rašė:

Tikrai nežinau kur Augis kabindavo, bet aš asmeniškai kabindavau už pypo link drūtgalio. Tačiau- per A. Daukšo "Draugų taurę" esu kabinęs svingą ir prieš pypą. Deja, kliovo nesulaukiau, bet tai neatspindi tikrosios padėties, nes varžybų formatas yra "Draugų taurė", o tai labai daug ką pasako. Ne veltui po kažkurio mano posto LKA prezidentas parašė- " gal jau gana draugauti, pradėkit žvejoti" :!: :!: :!:

2013-04-05 23:47
Senbuvis
Vartotojo avataras

Augis_BH TEAM rašė:
Dėl tam tikrų sąlygų esu gaudęs su užveržtu stabdžiu- tai niekada nėra nunešęs karpinės meškerės, tik, kad žiedą pirmą dėdavau prieš pypą.

na jums sekdavosi, kad karpis neturedavo kur begti- na manau tai priezastis kodel reikedavo verzti stabdy. kitu atveju jei nenutrauktu meskeres tai nuplestu vala arba nugriautu stova.. zodziu stabdis karpiu zukleje susireguliuot patartina, bet kaip matot nebutina [icon_biggring.gif]

2013-04-06 12:24
Senbuvis
Vartotojo avataras

Generolas_BH TEAM rašė:
simask rašė:

Tikrai nežinau kur Augis kabindavo, bet aš asmeniškai kabindavau už pypo link drūtgalio. Tačiau- per A. Daukšo "Draugų taurę" esu kabinęs svingą ir prieš pypą. Deja, kliovo nesulaukiau, bet tai neatspindi tikrosios padėties, nes varžybų formatas yra "Draugų taurė", o tai labai daug ką pasako. Ne veltui po kažkurio mano posto LKA prezidentas parašė- " gal jau gana draugauti, pradėkit žvejoti" :!: :!: :!:

na kabint pries pypa bezdzione galima tik per draugu taure :lol: nes kogero uzmete Generolas meskere be masalo [icon_biggring.gif] visgi draugu taure.. o kitu atveju nerekomenduoju kabint pries pypa, nes atleidimo atveju signalizatorius tyles, juk tam ir reikalinga bezdzione, kad itemtu vala ir prispaustu prie ratuko ir atleidimo metu ta paty vala temtu per ratuka kuris duos signala i pypa... na zodziu jei kyla tokiu klausimu vadinasi jus kazka esat praleide....

Paskutinį kartą redagavo Remigijus (Sazanas) 2013-04-06 13:31. Iš viso redaguota 1 kartą.

2013-04-06 12:33
LKA narys
Vartotojo avataras

Ne visai sutinku su tavim Remigijau. naudojant tam tikras švino kabinimo sistemas galima žvejoti visiškai atleidus valą, ir vis tiek "išvažiavimas" bus :!: :!: :!:

2013-04-06 12:51
Senbuvis
Vartotojo avataras

Generolas_BH TEAM rašė:
Ne visai sutinku su tavim Remigijau. naudojant tam tikras švino kabinimo sistemas galima žvejoti visiškai atleidus valą, ir vis tiek "išvažiavimas" bus :!: :!: :!:

Na mes kalbame apie signalo perdavima. kaip zinia ji perduoda besisukantis ratukas arba vibruojanti plokstele itaisyta signalizatoriuje. jei valas nelies (nespaus) sio ratuko ar ploksteles, tai kaip isvaziavimas bus igarsintas? gali naudot kokia nori svino segimo sistema, kol valas neveiks anksciau minetu signalizatoriaus daliu, karpis gali vaziuoti kiek tik nori, bet signalizatorius tyles.
galima zuvaut atleistu valu (kas yra gan protinga), bet negalvok kad tu isgirsi signalizatoriu vos karpiui palietus masala- ji isgirsi kai sprukdamas karpis items vala ir signalizatoriaus ratukas ar ploksteles bus pajudinta. zodziu paprasciu paprasciausia mechanika- ka mes cia diskutuojam tai nelabai suprantu [icon_biggring.gif]

2013-04-06 13:29
Dalyvis
Vartotojo avataras

Re: Stovai ar kuoliukai?
simask rašė:

Jau keletą metu naudoju fox euro svingus http://www.foxint.com/spares-products.p ... product=52 ir nera jokiu bėdų

2013-04-06 19:11
Dalyvis
Vartotojo avataras

Remigijus (Sazanas) rašė:
Augis_BH TEAM rašė:

na jums sekdavosi, kad karpis neturedavo kur begti- na manau tai priezastis kodel reikedavo verzti stabdy. kitu atveju jei nenutrauktu meskeres tai nuplestu vala arba nugriautu stova.. zodziu stabdis karpiu zukleje susireguliuot patartina, bet kaip matot nebutina [icon_biggring.gif]

Bėgt tai jis turėdavo kur - į žolyną ir kaip pats matei nėi stovą nuvertė nei valą nuplėšė, kas liečia įprastą žūklę tai taip žvejoti tikrai nepatarčiau :)

2013-04-06 19:18
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 426 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: