Dabar yra 2019-10-16 08:40

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 475 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas
 Kabliukai, jų rišimo būdai 
Autorius Žinutė
Dalyvis
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Kabliukai, jų rišimo būdai
Tomas rašė:
1.Metimo metu ta kilpa niekur nenusislenka.2 Atsipusi kabliuka arba kabliuko dydi galima pasikeist per kelias sekundes neprarandant pavadelio. 3 Kilputes pagalba (jos ilgiu) yra isgaunami beveik visi pripazinti rysimo budai. 4 Vienintelis nepatogumas,kad naudojant Multiriga negalima ant pavadelio ar kabliuko uznert pva koijnes. Tai klausimas dar kart, kuom jis prastas jei jis unikalus?!( apie ji taip kalbama uzsienio forumose) . Ar tik todel ,kad nieks nebande is cia skaitanciu o daugelis net ir nemate? Manau gal sulauksim kitu nuomoniu,nebukim iskart kategoriski (nes tokie teiginiai kaip, "atrodo nepatikimai ir pan." be svaraus argumento nieko verti)

Zinoma kiekvienam savo;), bet si kart pritarsiu Tomui,
pats ji naudoju ir naudosiu, ten kur yra sluoksnis ''barzdines'' zoles, negilus pavirsutinis minkstesnio dumblo sluoksnis.
Taciau sia sistema naudoju tik su plaukianciu masalu, kadangi pastebejau, jog naudojant ja su dugniniu masalu sistema nevisada sudirbdavo, o akvariume pabandzius su akvariumo valymo pompa supratau, kad esant gan kietam pavadeliui, su skestanciu masalu, kablys tiesiog neapsisuka o stovi sonu. O kai sistema siek tiek pakelta plaukiancio masalo viskas atranda prasme.
Kiekviena sistema buvo atrasta su priezastim, belieka ja tik teisingai pritaikyti.
PVA probema puikiai ishsprendziau, prie kilpeles kur dedasi stopikas, arba prie ziedelio pririsdamas vadinama ''stingeri'' boiliu verineli ant pva siulo, arba tiesiog, su masaline adatele, praverdamas pva siula pro paruosta''PVA kojines'' maiseli ir ji pririsdamas prie ziedelio arba prie kilpeles kur verias stopikas.
Kas liecia metima ir masalo ''atsismaukima'' tikrai nera ko pergyvent, jei masalas stambesnins tiesiog ant pavadelio ir kablio kilputes reik uzdet maza gabaleli siliconinio vamzdelio, su mazesniu masalu tai tikrai negresia.
Taip pat kada masalas yra ypatingai pludurus ir kabliukas neatbalancuoja masalo pludurumo, tiesiog prispaudziu maza gabaleli svino ant prie kilpeles mazgo esancio pavadelio galiuko. Uzkibus zuviai, viskas veikia blow back principu, masalas visada 100% ''atsismaukia'' atgal.
nepatingejau su telefonu nufotografuot, tikiuos mana rasliava supratot :).

a.m.
Prikabintas failas:
Failo aprašymas: multi1
multi1.JPG
multi1.JPG [ 92.21 KiB | Peržiūrėta 4463 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
Failo aprašymas: multi2
mult2.JPG
mult2.JPG [ 49.64 KiB | Peržiūrėta 4463 kartus(ų) ]

2012-02-08 01:18
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Dalyvis
Vartotojo avataras

Butent. Ir dar ,sistemeles ir ju risimo budai atsiranda ne siaip sau,tiesiog yra kas bandymu metu nebijo paeksperimentuot ir rast kazka tinkamo vienu ar kitu atveju,todel ju ir yra nemazai,kokias ir kada naudot nelabai kas zino ,ipatingai tai liecia pradedanciuosius.Tam ir yra forumas,kad vienas kitam padet susiorentuot kas,su kuo ir kada.As ir turiu padares foto,kaip tai atrodo (akvariume) .........

2012-02-08 11:08
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
LKA narys
Vartotojo avataras

ipash pradidanciam,tai tikrei tokiu sudetingu sistemu reikia vengt,ir taip jiem sunkei sekesi pagaut.pradidanciam reikia paprastumo,kuo maziau elementu,tuo geriau,paprasta aligner jiem reikia ir vsio.

2012-02-08 11:44
Dalyvis
Vartotojo avataras

Na sunku nepritart,bet kad yra vienokiu ar kitokiu ir kada ir kaip naudot ,zinot nepamaisytu ;)

2012-02-08 12:41
Senbuvis
Vartotojo avataras

Tomas rašė:
Na sunku nepritart,bet kad yra vienokiu ar kitokiu ir kada ir kaip naudot ,zinot nepamaisytu ;)

taves Tomai taip ir nesupratau, galejai pats viska kaip suprantu ka pasake Alfredas papasakot mums. bet as liksiu toks pat konservatorius siuo klausimu. puse briedo sukurta karpiavime vien del to, kad sukurt ir but nors kazkuo priekyje kitu. pvz is gyvenimo- tamponus moterims kuria vis geresnius, bet kaip jos serga menesio gale taip ir serga :) brazdai skust peiliukai ir tobule kiekviena menesi po nauja atradima, bet kaip augo barzda taip ir auga.. taip ir sicia mielas mano kolega- apeinam rata per visus isradimus ir vel grystam prie senu paprastu sistemeliu- paprastume Jezus slypi o ne kazkokioje imantrioje sistemoje. ir ypac pradedantiesiems tai tos mandrystes ne tik kad nepadeda, bet juos dar ir balamutina, nes jaunieji net paprastos normaliai ispradziu nesusirisa. o seni vilkai, tai ka jau ten apie juso kalbet, pabando mandrysciu ir vel grysta prie senu risimo budu ;) aisku isbandyt viska reikia, tai faktas....

2012-02-08 13:32
Naujokas

klausimas o ar chod rigas neatlieka tokių pačių funkcijų?
kabliuko pakeitimas tikrai nėra privalumas nes kaip žinia multirigas veikia tik su tam tikrais kabliais.

2012-02-08 13:47
Dalyvis
Vartotojo avataras

Remigijus (Sazanas) rašė:
Tomas rašė:

taves Tomai taip ir nesupratau, galejai pats viska kaip suprantu ka pasake Alfredas papasakot mums. bet as liksiu toks pat konservatorius siuo klausimu. puse briedo sukurta karpiavime vien del to, kad sukurt ir but nors kazkuo priekyje kitu. pvz is gyvenimo- tamponus moterims kuria vis geresnius, bet kaip jos serga menesio gale taip ir serga :) brazdai skust peiliukai ir tobule kiekviena menesi po nauja atradima, bet kaip augo barzda taip ir auga.. taip ir sicia mielas mano kolega- apeinam rata per visus isradimus ir vel grystam prie senu paprastu sistemeliu- paprastume Jezus slypi o ne kazkokioje imantrioje sistemoje. ir ypac pradedantiesiems tai tos mandrystes ne tik kad nepadeda, bet juos dar ir balamutina, nes jaunieji net paprastos normaliai ispradziu nesusirisa. o seni vilkai, tai ka jau ten apie juso kalbet, pabando mandrysciu ir vel grysta prie senu risimo budu ;) aisku isbandyt viska reikia, tai faktas....

Visiskai teisingai,galejau,nes apie multiriga siek tiek zinau (na bent taip manau :oops: ),kas liecia imantrybes,tai kaip tik sioje sistemeleje viskas labai paprasta.Kiekvienas koki surisimo buda benaudotu,pries uzmetant visvien pasitikrina kaip ji butent siuo metu guli ant dugno,nors ir yra isitikines ,kad ji atsiguls teisingai,tik multirigas tuo ir pranasesnis,kad pratestavus ir jei kelia abejoniu galima per sekunde pakeist ir kampa,padeti ir tt.Tesiant toliau,karpiu zuklei taupymo kaip ir negali but,bet visviena maloniau,kad keiciant kabliuka (jei pav. jis atsipo ar tiesiog kabliuko Nr.) pavadelis islieka,na nebent ji keiciam tik del jo ilgio,bet tam atvejui galima iskart pasidaryt keleta ;) As netvirtinu ,kad tai super duper sistema,tiesiog tokia yra ir veikia ji nepriekaistingai.Apie D-riga kazkodel buvo labai smarkiai diskutuojama ir labai teisingai,nes daugelis suprato ,kad labai vykusi sistemele,tai kodel nepadiskutuot apie Multiriga? ;)

2012-02-08 14:03
Dalyvis
Vartotojo avataras

saulius.s rašė:
klausimas o ar chod rigas neatlieka tokių pačių funkcijų?
kabliuko pakeitimas tikrai nėra privalumas nes kaip žinia multirigas veikia tik su tam tikrais kabliais.

Visi risimo budai veikia tik tam reikalui sukurtais kabliais ,ne isimtis ir multirigui,man asmeniskai labiausiai ir patinka surista butent su Chod tipo kabliu,testuojant sega momentaliai...... Kas liecia del funkciju tai chod rigas,stif rigas jau risasi visai su kito tipo pavadeliu-o funkcijas visos sistemeles atlieka tas pacias,kad pasikirstu ;) O privalumas keiciant kabliuka yra,parasyta auksciau.....

2012-02-08 14:12
Dalyvis

Asmenine nuomone, jei chod'a pariši ant pavadėlio per žiedelį su suktuku, turėsi tą patį multi rigo funkcionalumą, o mechanikoj turėsi daugiau privalumų nei su multi rig, išskyrus tą minėtą privalumą apie paprastumą ir kablių keitimą.

2012-02-08 15:06
Naujokas

tikri konservatoriai ir dabar bulve ant kabliuko mauna,tik beda ta,kad pagave karpi jie jo nepaleidzia :evil: ,sitas rigas butu labai funkcionalus del galimybes lengvai keisti kalbliu ir masalu dydi,bet bandyt efektyvuma galima tik kai turi galimybe daug kibimu.o paprastai kaip remigijus(sazanas)rase dazniausiai renkies klasika

2012-02-08 21:11
Dalyvis
Vartotojo avataras

Generolas rašė:
Tomas rašė:
Sveiki visi,kodel nieks sioje temoje nediskutavo apie Multi Rig risimo buda? Nejaugi nieks nenaudoja? O jei yra kas bande noretus isgirst argumentus,aciu......

nebandžiau ir nebandysiu, man jis atrodo nepatikimas. Gal klystu, bet šiai minutei man tokio rišimo nereik.

Šita postą reiktų trinti, nes jis netemon, arba argumentuok kodėl nepatikima, o reik nereik tai Tomui spresti. Matyt jam reikia ir įdomu jei jis forume klausia. Man įdomu, nes nežinojau pritaikymo šios sistemos, o Alfradas nurodė kur jis naudojo, galbūt kažkokiose sąlygose pravers ir man. PVZ skaitinėju apie zig riga ir norėčiau kad dar kas savo mintimis pasidalintų, nes kuo daugiau domiuosi, tuo įdomesnių minių kyla.

2012-02-08 21:47
Dalyvis
Vartotojo avataras

Stai vienas is daugelio aprasymu internete apie Multi-rig
http://www.carpmagic.ru/article615.html

2012-02-08 22:18
LKA narys
Vartotojo avataras

ssenis rašė:
Šita postą reiktų trinti, nes jis netemon, arba argumentuok kodėl nepatikima, o reik nereik tai Tomui spresti. Matyt jam reikia ir įdomu jei jis forume klausia. Man įdomu, nes nežinojau pritaikymo šios sistemos, o Alfradas nurodė kur jis naudojo, galbūt kažkokiose sąlygose pravers ir man. PVZ skaitinėju apie zig riga ir norėčiau kad dar kas savo mintimis pasidalintų, nes kuo daugiau domiuosi, tuo įdomesnių minių kyla.

ne tamstai spręst ką trint, o ką palikt. Man atrodo nepatikima, tau įdomi ir patikima. Valio, aš ką, trukdau diskutuot. Pirmyn, valio, man jų nereik, man ir blow back'o su KD rig per akis.
Cituoti:
PVZ skaitinėju apie zig riga ir norėčiau kad dar kas savo mintimis pasidalintų, nes kuo daugiau domiuosi, tuo įdomesnių minių kyla.

o tai ne pats sukūrei temą šitą???
viewtopic.php?f=33&t=641
tai pirmyn, klausinėk, vystyk, dalinkis sukaupta patirtimi, nes kaip matau kuo daugiau domiesi, tuo
Cituoti:
įdomesnių minių kyla.

2012-02-08 23:30
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Nepažinęs priešo - mūšio nelaimėsi. Baikit vyrai vieną kartą su savo kategoriškais teiginiais: šitas geras, o anas blogas. Mano nuomone, normaliam karpininkui reikia žinoti viską apie karpinės žūklės, kad ir menkiausius niuansus. Žmogus tik pateikė vieną iš daugelio kabliukų rišimo būdų, o ,,grandai" jau rėkia, kad vistiek žvejosime konservatyviai. Ar galime garantuoti 100 %, kad nauja sistema nepasiteisins ? Ar nebus taip kaip su zig-rig sistema, į kurią aš irgi skeptiškai žiūrėjau, o dabar nagrinėju pačius mažiausius niuansus.
Tiesa apie zig-rig sistemą dar nieko pasakyti negaliu, nes dar per mažai praktikos, bet mielai skaityčiau nuorodas arba mintis apie zig-rig sistemas.
P.S. Gal jau sakyčiau užteks šį forumą taikyti pradedantiesiems (jie tegul skaito nuo pradžių), aš nesijaučiu naujokas, todėl man įdomu viskas kas naujai žiba, o po to jau mano reikalas, ar aš tai pritaikysiu realybėje.

2012-02-09 08:36
Dalyvis
Vartotojo avataras

Generolas rašė:
ssenis rašė:
ne tamstai spręst ką trint, o ką palikt. Man atrodo nepatikima, tau įdomi ir patikima. Valio, aš ką, trukdau diskutuot. Pirmyn, valio, man jų nereik, man ir blow back'o su KD rig per akis.
Cituoti:

Atsiprašau, kad užgavau poną adminą, jaunas dar esu, pasitaisysiu. O zig rig tema vystysiu, kai turėsiu ir praktinių daugiau žinių, prisidės ir gaudymas nuo paviršiaus :salut:

2012-02-09 11:49
Senbuvis
Vartotojo avataras

Tomas XXL rašė:
Nepažinęs priešo - mūšio nelaimėsi. Baikit vyrai vieną kartą su savo kategoriškais teiginiais: šitas geras, o anas blogas. Mano nuomone, normaliam karpininkui reikia žinoti viską apie karpinės žūklės, kad ir menkiausius niuansus. Žmogus tik pateikė vieną iš daugelio kabliukų rišimo būdų, o ,,grandai" jau rėkia, kad vistiek žvejosime konservatyviai. Ar galime garantuoti 100 %, kad nauja sistema nepasiteisins ? Ar nebus taip kaip su zig-rig sistema, į kurią aš irgi skeptiškai žiūrėjau, o dabar nagrinėju pačius mažiausius niuansus.
Tiesa apie zig-rig sistemą dar nieko pasakyti negaliu, nes dar per mažai praktikos, bet mielai skaityčiau nuorodas arba mintis apie zig-rig sistemas.
P.S. Gal jau sakyčiau užteks šį forumą taikyti pradedantiesiems (jie tegul skaito nuo pradžių), aš nesijaučiu naujokas, todėl man įdomu viskas kas naujai žiba, o po to jau mano reikalas, ar aš tai pritaikysiu realybėje.

Tomai, o koki risimo buda pats naudoji dazniausiai? na kokie pas tave einamiausi risimai? 3 einamiausius isvardyt gali? ;)

2012-02-09 12:09
Dalyvis

Multi rig, atiderinus kablius, tiks realiai tik popikui, buvo užpraeitam sezone bandymai ir diskusijos apie šitą "novynką", ir ant skestančių buvo schodų, o realiai taip ir turėjo būti, kablys neturi laisvumo. Kas dėl popiko unikalumas čia irgi šeipsau, dėl to pačio laisvumo ir judėjimo kabliui, bet naudot galima. Vienintelis mano įsivaizduojamas būdas kur galėtų turėti kažkokį pliusą multi rig'o popikas tai kaip Alfredas ir rašė, ant barzdos, nes vientisas pavadys turi daugiau šansų panašiau į teisybę atsigult, visais kitais atvejais, jei nesivaikoma blizgės prikabinimo paprastumo, ir norima ale multirig'o geriau pasidomėti apie stiff hinge, yra keletas variacijų, įdedu Terry Hearn'o, turėsit tą patį multi rig'ą tik geriau :)
http://www.youtube.com/watch?v=92d1Fr_eBxs

2012-02-09 12:43
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Taip, taip :lol: , aš net tijų rišimo būdų neišvardinsiu, o taip kaip aš rišu, tai net nežinau kaip vadinasi [icon_biggring.gif] . Tai tikrai senoviški rišimo būdai.

2012-02-09 15:13
Senbuvis
Vartotojo avataras

Tomas XXL rašė:
Taip, taip :lol: , aš net tijų rišimo būdų neišvardinsiu, o taip kaip aš rišu, tai net nežinau kaip vadinasi [icon_biggring.gif] . Tai tikrai senoviški rišimo būdai.

tai va butent Tomai, seni, geri patikimi budai :) ir ne del to juos seni karpiatnikai naudoja, kad jie konservatoriai, o del to kad apsuka bandimu rata ir vel grysta prie tu paciu laiko isbandymus paraejusiu budu. :lol: aisku naujoves mus stumia i prieki, kitu atveju po siai dienai sedetume medziuose ;)

2012-02-09 17:09
Senbuvis
Vartotojo avataras

beje, kuo daugiau ziuri filmuotos medziagos kaip viskas vyksta po vandeniu, tuo daugiau man kila abejoniu tom visom paturbintom sistemelem, tuo jos man daugiau panaseja i brieda. nes panasu, kad tai ka kalba apie ja- viskas lieka tik teoriniam lygyje.... bet cia tik mano subtili nuomone.

2012-02-09 17:14
Senbuvis
Vartotojo avataras

As naudoju 3 risimo budus, Blowback Rig, Chod Rig ir paprasta, paprasta naudoju dazniausiai. Chod Rig labai retai, [icon_biggring.gif]

2012-02-09 19:04
Dalyvis

beje, kuo daugiau ziuri filmuotos medziagos kaip viskas vyksta po vandeniu, tuo daugiau man kila abejoniu tom visom paturbintom sistemelem, tuo jos man daugiau panaseja i brieda. nes panasu, kad tai ka kalba apie ja- viskas lieka tik teoriniam lygyje.... bet cia tik mano subtili nuomone.

Nu ku Remigijau,... viską sugriovei, laiks kažką pastatyt... [icon_biggring.gif] - reik žinot jaunimui į ką lygiuotis, jei užnorėtų pavadėlinę prištabeliuot trim seno karpiatniko laiko patikrintais rišimais? :)

2012-02-09 19:37
Senbuvis
Vartotojo avataras

Ervinas rašė:

Nu ku Remigijau,... viską sugriovei, laiks kažką pastatyt... [icon_biggring.gif] - reik žinot jaunimui į ką lygiuotis, jei užnorėtų pavadėlinę prištabeliuot trim seno karpiatniko laiko patikrintais rišimais? :)

matai Ervinai as mokausi,dar jaunas, todel mano pavadokine pilna visokio briedo prirista [icon_biggring.gif] a va seni vilkai kazkodel nieko neraso- neisduoda to vienintelio laiko patikrinto mazgo :scratch:
seip mano poreikius tenkina:1. Blowbac rig, 2. paprastas (su kembriku 80 prct ir 20 prct be kembriko), 3. tas kur plaukas atitruksta nuo pat kilputes KD-regis zodziu nezinau kaip jus ji saukiat :) na ir kazkada 4. d-rigas- kai kabindavau boili i ora. koki 80 prct visu sistemu blowbac rig.
na ir aisku kazkiek laiko skiriu ieskojimam tu super duper gerom naujomsistemom :scratch:

2012-02-09 20:52
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Mano dažniausiai naudojama sistemėlė. Kad galėčiau reguliuoti plauko ilgį, dažnai vietoj žiedelio naudoju kembriką. Tiesa pasakius net nežinau kaip šita sistemėlė vadinasi, bet man tai visai neįdomu, nes daug svarbiau rezultatas. Matyt būsiu iš tų ,,muzikantų", kurie groja nežinodami natų :lol: .
Kadangi pernai turėjau galimybę iš arti stebėti Lietuvos ir pasaulio karpininkų pasirodymus varžybose, tai galiu konstatuoti, kad 90 % žvejų naudoja būtent šitas, dugnui skirtas sistemėles, gal tik kabliukai skiriasi.
Prikabintas failas:
431987_301549799902608_109008095823447_825106_1975378336_n[1].jpg
431987_301549799902608_109008095823447_825106_1975378336_n[1].jpg [ 7.8 KiB | Peržiūrėta 4079 kartus(ų) ]

2012-02-10 07:21
Dalyvis
Vartotojo avataras

Tomas XXL rašė:
Mano dažniausiai naudojama sistemėlė. Kad galėčiau reguliuoti plauko ilgį, dažnai vietoj žiedelio naudoju kembriką. Tiesa pasakius net nežinau kaip šita sistemėlė vadinasi, bet man tai visai neįdomu, nes daug svarbiau rezultatas. Matyt būsiu iš tų ,,muzikantų", kurie groja nežinodami natų :lol: .
Kadangi pernai turėjau galimybę iš arti stebėti Lietuvos ir pasaulio karpininkų pasirodymus varžybose, tai galiu konstatuoti, kad 90 % žvejų naudoja būtent šitas, dugnui skirtas sistemėles, gal tik kabliukai skiriasi.
Prikabintas failas:
431987_301549799902608_109008095823447_825106_1975378336_n[1].jpg

Senas geras blow back-rigas...........

2012-02-10 09:43
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 475 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: