Dabar yra 2019-10-15 09:04

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 475 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Kitas
 Kabliukai, jų rišimo būdai 
Autorius Žinutė
Dalyvis

Standartinė Re: Kabliukai, jų rišimo būdai
Va kas gavos ;)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: o ce jai iziuresit tai kaip atrodo vandeni su plaukenciu boiliu
IMG_1981-1.jpg
IMG_1981-1.jpg [ 42.21 KiB | Peržiūrėta 4440 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: ce su plaukenciu boiliu
IMG_1979-1.jpg
IMG_1979-1.jpg [ 46.47 KiB | Peržiūrėta 4444 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: ce risau skestancem arba balancinem boiliui,tas svinukas tiktai del minimalaus svorio kad prispaustu pavadeli nes naudoju minsta pavadeli
IMG_1976-1.jpg
IMG_1976-1.jpg [ 38.17 KiB | Peržiūrėta 4445 kartus(ų) ]
2010-12-31 16:50
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
Dalyvis
Vartotojo avataras

kiesiukas rašė:
Va kas gavos ;)

po boiliu uspausk svinuka.KD su pop-up atrodo taip

Prikabinti failai:
main.jpg
main.jpg [ 19.96 KiB | Peržiūrėta 4431 kartus(ų) ]

2010-12-31 16:57
Dalyvis

Kat as taip nenoriu :) bus labai gerai ir taip ;) pamatysi kita sezona isbandysim :lol: man tas svinukas po boiliu tai nekaip atrodo,todel sugalvojau pakoreguot aisku pasitares su patyruseis zvejais kurie naudoja KD rig ;)

Paskutinį kartą redagavo kiesiukas 2010-12-31 17:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

2010-12-31 17:05
LKA narys
Vartotojo avataras

Cituoti:
Va kas gavos

tarp minkšto (nebūtinai) švino ir kabliuko auselės turėtų būti šiek tiek didesnis atstumas nei tavo antrojoje foto. Na jis turėtų būti ne mažiau nei 4 cm. (na gal 3). Argumentuot kodėl, negaliu- tiesiog taip rekomenduoja kiti žūklės asai.
Pop ups'ui aš asmeniškai riščiau trumpesnį plauką- vizualiai gal ir atrodo nestandartiškai, bet rišant KD rig mazgą su ženkliai trumpesniu plauku pasikirtimai man (naparnikui taip pat) šimtaprocentiniai.
:salut: :salut: :salut:
p.s. tik asmeninė patirtis

2010-12-31 17:11
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Dalyvis

Tai vat as ir noriu susirist teisiklingai :) pasitarus su Nerijum jis man sake kad plaukenciui boiliui tarp boilio ir kabliuko turi but apie cm o del svinuko viskas aisku biski pasistumsiu padarysiu didesni tarpeli ;) nu jai ka biskutis pakoreguosim :) o skestancem,neutralem viskas ok?man jusu nuomone svarbi nes as KD rig nebandes ir nenoriu plesit karpem burnu ;)

2010-12-31 17:21
LKA narys
Vartotojo avataras

Cituoti:
o skestancem,neutralem viskas ok?

taip, skęstančiam ir neutral siūloma rišti pagal klasikinę schemą- 5 mm. nuo kablio lenkimo apačios. Pop Ups'ui kaip minėjau- ženkliai trumpesnis.
Kaip yra iš tiesų- nesiimu spręst. Aš šiuo klausimu pasitikiu žmonėmis, kurie tai jau išbandę, nes turint per sezoną sąlyginai mažai kibimų (žvejoju tik "laukinėse balose")- eksperimentuot būtų naivu. Bet mums su Nerijum KD rig ir blow back yra Nr. 1.

p.s. bet tai tikrai nėra panacėja, kaip ir SBS boiliai (nors aš (ir ne tik aš) juos naudosiu)) ir Kamasan B775. Ieškokite savo- jūs tai atrasit. Bet ... nelipkit ant to paties grėblio, ant kurio jau ir aš ir kiti esam užlipę :!: :!: :!: :!:

2010-12-31 17:33
Dalyvis

Del greblio supratau :lol: o del plauko ilgio tai pakoreguosiu,sita sistemele paliksim 18mm boiliukui tai bus ok o 16mm padarysim trumpesni ;)

2010-12-31 17:44
Senbuvis
Vartotojo avataras

kiesiukas rašė:
Del greblio supratau :lol: o del plauko ilgio tai pakoreguosiu,sita sistemele paliksim 18mm boiliukui tai bus ok o 16mm padarysim trumpesni ;)

kuo daugiau kartu uzlipsi ant to pacio greblio- tuo geriau kotas i galva ikals viena ar kita taisykle. todel kartais labai gerai uzlipt ;)
dar bar del kabliu. na kaip zinia laukinese balose zuvauju mazai. todel sverenciu karpiu nuo 5 kg kibimui sezona turiu gerokai virs 100. todel turiu galimybe patirineti si klausima. tuo lab uzpratais metais varzybu metu mes labai kentejom nuo atitrukusiu karpiu. na pazanga siuo klausimu yra- bet ne tokia kokios noretusi. dabar nerasysiu kokie kabliai labiau pasiteine kokie ne. bet vioena dalyka pasakysiu- jums sprest kas kaltas ;) istorija tokia:
1. remdamasis sukaupta patirtim surisu kablius kaip reikia. zuvauju telkini A. nutrukusiu zuvu apie 30 proc- na nera labai blogai, bet negerai.po poros dienu nieko nekeites vaziuoju zuvaut i telkini B. ten nutrukusiu zuvu skaicius arti 50 prc. eigoje perrisu naujus kablius, tik tokiu paciu principu. bet tas rezultato nepakele- zodziu labai blogai. pazuvave telkinyje B vaziuoju namo dasiperku maisto ir net neuzejes namo vazioju zuvaut i telkini A. sistemos tos pacios. na tik atnaujinu karts nuo karto kablius. ir rezultatas 0 prc atitrukusiu zuvu(na gal is 15 ar 16 kibimu). tai va toks variantas.
2. kita istorija. yra kabliu na kuriu as nemyliu- nors jie kaip visi sako geri. visa laik turiu surises kelias sistemeles su jais. varzibeles. 3 is eiles karpiai pabega. dedu nemylimus kablius- kurie geri bet toli grazu ne visa laik „dirba“. 6 zuvys is eiles parvelkamos is zolyno- nenutruko. na su jais is 9 kibimu pabego tik vienas karpis- labai giliai ivare i zoles ir sugebejo pabegt nepasvertas.
taiva viena zukle viena ar kita sistemele veikia be priekaistu o ziurek kita zukle ta pati sistema paleidzia zuvi po zuvies, kai tuo tarpu salygos zuvavimo visiskai nesikeicia. :geek:

2011-01-01 13:37
Dalyvis
Vartotojo avataras

o kaip tada, jei per sezona trys ''shodai''ne per zvejyba,bet per sezona? ir as puikiai zinau atsakyma kodel jie atsitiko :) turint omeny,kad daznai gaudau zolese ir kitose pilnose kliuviniu vietose.ir kam kazka skaicuiot ir lygint skaicius jei ir taip senai viskas aisku del kabliuku.

2011-01-01 14:35
Senbuvis
Vartotojo avataras

na jei 3 shodai is 4 kibimu per metus- tada blogai. jei 3 shodai is 10 kibimu tada ne taip jau blogai.
jei 3 shodai is 20 kibimu tada jau geriau nei pries tai ir t.t. ;)
na viena is pagrindiniu atsikabinimo priezasciu- karpiu amzius ir ju dydis- kas manau itakoja silpnas ju lupas (tai liecia telkinije A ir B). na kiti vyrai isvede kita teorija del lupu minkstumo . tebunie ju tiesa, bet as dar dadesiu ir savaja- tai ju jaunas amzius ir salyginai didelis svoris. o kitos priezastys jau dalinasi mazesne dali: zoles, kabliukas, risimo budas ir t.t.
as nebuciau toks kategoriskas, kad jau viskas aisku del kabliuku :scratch:

2011-01-01 16:57
Dalyvis
Vartotojo avataras

visu pirma kibimai buvo ne 4 :lol: :lol: :lol: ...o antra tai tu nori pasakyti,kad tame paciame telkinyje tik esant kitoms salygoms ar itakojant kitiems faktoriams reiketu kitokio kabliuko?

2011-01-01 17:01
Senbuvis
Vartotojo avataras

Riba rašė:
visu pirma kibimai buvo ne 4 :lol: :lol: :lol: ...o antra tai tu nori pasakyti,kad tame paciame telkinyje tik esant kitoms salygoms ar itakojant kitiems faktoriams reiketu kitokio kabliuko?

be jokios abejones- taip :king:

2011-01-01 17:27
Dalyvis
Vartotojo avataras

Remigijus (Sazanas) rašė:
Riba rašė:

be jokios abejones- taip :king:

pasakei A tai pasakyk ir B... ta prasme pagrysk..

2011-01-01 17:38
Dalyvis

Matai as zvejojiu tik laukinese balose pas mane situatsija kitoke nei pas jumis ir ner ce ko giciotis,o del kabliu jie man patinka ir tiek ce turbut galiu sprest tik as ;) taipogi ir del sistemu :) aisku man jusu nuomone svarbi kartais yra is ko pasimokint ir visada as turiu aumeni ka man pasako ;) ce manau ne tik as bet ir specai kaupe informacija ir labai malonu kad kaskas ja isreiske ;)ir yra zmoniu kurie paaiskina kaip ant to greblio neuzlipt (jai as taip supratau) [icon_biggring.gif] ce ne apie sistemas ;)

2011-01-01 21:47
Dalyvis
Vartotojo avataras

Aš manau kad schodu skaičius įtakoja ne tik kabliukas o visa sistemele,būna taip kad užtenka pakeist švino svori ir shodu sumažės.

2011-01-02 14:53
Dalyvis

Pritariu Vovka321 ;)

2011-01-02 19:55
Dalyvis
Vartotojo avataras

http://www.carpforum.co.uk/Shared/Messa ... icID=56580
cia kabliuku testai.

2011-01-04 20:13
LKA narys
Vartotojo avataras

gamakatsu-- :thumleft:

2011-01-05 00:02
LKA narys
Vartotojo avataras

Ružik rašė:
gamakatsu-- :thumleft:

Iš kur tokią išvadą parašei??? Žiūrėdamas į piešinukus vovka321 linko, iš rusų forumo perskaitęs, Daukšas sakė, pats padarei tokias išvadas????Iš kur tokia nuostata??? Olegai, neužtenka parašyti kad Gamakatsu :thumright: , o aš sakau kad Gamakatsu :thumbdown: . Tokie postai nulis informacijos. Pagrįsk savo teiginį, parašyk plačiau, nes Gamakatsu gamina ne vienos rūšies kablius ir toks tavo parašymas yra ŠIUKŠLĖ forume o ne informacija. Rašyt vien dėl to kad rašyt- nereikia.

2011-01-05 10:05
Dalyvis
Vartotojo avataras

Taip pat tokie pasisakymai kaip "Pritariu Vovka321 " tikrai nereikalingi. Nes tokiu norinčių pareikšti savo pritarimą gali atsirasti penkiolika.
O dabar apie kabliukus, firma Teklon parduodami Kaune gal dar kažkur yra. Po archajiško bandymo, geluoniu badydami stala, atšipo po kokio 15-20 įbedimo.

2011-01-05 10:40
LKA narys
Vartotojo avataras

pagal nuotrauka is nuorodos gamakatsu labai gerai atrodo ir ten dar prirasita kad jie su dar kitokiem buvo geriausi!

2011-01-05 21:51
Dalyvis
Vartotojo avataras

pasikartosiu, bet labai patiko sitie

Paveikslėlis

naudojau 6 dydzio, ne visai pagal gamintojo rekomendacijas, o su termo kembriku. Ant delno guldyk kaip nori, sega momentaliai, karpiai irgi jama :thumleft:

2011-04-25 23:12
LKA narys
Vartotojo avataras

Pastaruoju metu vis išgirstame prašymų parodyti kaip rišame vienokias ar kitokias sistemėles ar jų elementus. Kam įdomu KD rig'as, kam kaip teisingai uždėti šviną ant pavadėlio, kam mūsų su Riba naudojami švino laikikliai ir t.t. Nežinau ar tai mes darome teisingai, bet tai paskatino mane nieko neslepiant nufotografuoti ir paviešinti visa tai. Tam aš sukūriau potemę "Įvairūs patarimai" pagrindiniame puslapyje. Tikiuosi atsiras ir daugiau norinčių pasidalinti savo patirtimi (Remigijus- Sazanas) ir daugelis kitų. Siųskite foto, parašykite komentarą ir aš visa tai patalpinsiu.
Pirmasis- populiarusis tarp mūsų jau antrus metus KD rig'as.

2011-05-23 20:15
Dalyvis
Vartotojo avataras

Generolas rašė:
Pastaruoju metu vis išgirstame prašymų parodyti kaip rišame vienokias ar kitokias sistemėles ar jų elementus. Kam įdomu KD rig'as, kam kaip teisingai uždėti šviną ant pavadėlio, kam mūsų su Riba naudojami švino laikikliai ir t.t. Nežinau ar tai mes darome teisingai, bet tai paskatino mane nieko neslepiant nufotografuoti ir paviešinti visa tai. Tam aš sukūriau potemę "Įvairūs patarimai" pagrindiniame puslapyje. Tikiuosi atsiras ir daugiau norinčių pasidalinti savo patirtimi (Remigijus- Sazanas) ir daugelis kitų. Siųskite foto, parašykite komentarą ir aš visa tai patalpinsiu.
Pirmasis- populiarusis tarp mūsų jau antrus metus KD rig'as.

O kokiam tikslui jūs sujungiate pintą pavadėlį su fluorakarboniniu ir taip įvedate dar vieną papildomą mazgą, t.y. padidinate nutrūkimo riziką? Ar čia dėl pop-up ar dar dėl ko?

2011-05-23 22:54
Dalyvis
Vartotojo avataras

cia tam kad pritvirtinti minksta svina. ( man taip atrodo) :scratch:

2011-05-23 23:06
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 475 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: