Dabar yra 2019-10-16 00:35

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Kitas
 Bendri pokalbiai Ž Ū K L Ė S tema 
Autorius Žinutė
LKA prezidentas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Bendri pokalbiai Ž Ū K L Ė S tema
Siulyciau atkrepti demesi i laidos gimimo data. 2004 m. !!! Tiems vyrams kadruose paminklus reikia statyti, o ne uzgaulioti. Korsakas savo laidose principa <<pagavai-paleisk>> pradejo populiarinti tik pries 3 metus, o 2004 metais tai buvo tikra beprotybe. Mano ziniomis tos laidos rengejai buvo isvadinti berozumiais, vien uz tai, kad nepaskerdzia pagautu karpiu. Nieko cia nuostabaus, nes po savo straipsnio <<pagavai- paleisk>>, kuris isejo pernai ir buvo patalpintas ,,zvejokliuose" prisiskaiciau tokiu 19 amziaus komentaru, kad net plaukai pasisiause: desimciai zveju esu didvyris, o simtui -debilas, kuris ismeta mesa.
Beveik pries 10 metu vyrai Lietuvoje pasodino niekam nematyta medi ,,pagavai-paleisk". Tada niekas nezinojome jokiu taisykliu, kaip ta medi uzauginti. Dabar bepigu drabstytis purvais, kai zinai taisykles. Juk daugelis is musu kazkada esame padare tokiu dalyku(nebutinai zukleje), kuriu dabar jokiu budu nepakartotume. Todel siulau ateityje tokiu senienu nekapstyti.
P.S. Man ir siais metais, bendraujant su zuvininkais vis reikia irodineti, kad karpiais ezerai turi buti zuvinami ne mesai. Siame forume reiskiasi bendraminciai, bet dauguma Lietuvos gyventoju vis dar masto, kad pagauta zuvis turi buti keptuveje. Susimastykime, kaip mes atrodome populiarindami principa ,,pagavai-paleisk". Bendraminciu uzgauliojimais, tikslo nepasieksime.

2011-03-30 20:35
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę
Dalyvis
Vartotojo avataras

į senienas aišku nelyskim ir nieko nekaltinkim... bet dabartinius nesusipratėlius bandykim perauklėt visais įmanomais ir net neįmanomais būdais!

2011-03-30 20:54
Dalyvis

Todel siulau ateityje tokiu senienu nekapstyti.

Seip as tu senienu ir nekrapsceu,jos buvo labai matomoj vietoj tiesiok labai pasidare pikta kaip 14 karpiu pagauna ir veza i savo ezerus tai naikindami tikraja gamta ir tai dare tikri karpininkai,klubas, ir zinojo jau apie varzybas ir t.t tai manau ir zinojo kad pas mus tie karpei nenerse,tiesa pasakius as nieko neteisiu ir nesirosiu teist tiesiok labai abidna pasidaro kaip pamatai toke video ir pagalvoji kas yra padaryta musu ezeram per ta 10mti metu :cry:

2011-03-30 21:45
Dalyvis
Vartotojo avataras

taip kas buvo to nesugrazinsi,reike zuireti i ateiti,ir siulau visiem pervezinetojam pasiziureti sita video http://www.youtube.com/watch?v=pzeoTTYRzxk
ir imti pavizdi. va ce yra pagrindine esme,jei paemei tai ir sugrazink.paemei viena dideli karpi parsivezei pas save i ezera, ileisk 10 trimeciu i ten is kur paemei ir bus visiem gerai.ir visi turesim ka zvejoti.

2011-03-30 21:50
Senbuvis
Vartotojo avataras

gintaras rašė:
taip kas buvo to nesugrazinsi,reike zuireti i ateiti,ir siulau visiem pervezinetojam pasiziureti sita video http://www.youtube.com/watch?v=pzeoTTYRzxk
ir imti pavizdi. va ce yra pagrindine esme,jei paemei tai ir sugrazink.paemei viena dideli karpi parsivezei pas save i ezera, ileisk 10 trimeciu i ten is kur paemei ir bus visiem gerai.ir visi turesim ka zvejoti.

pasikartosiu, bet negaliu nepasakyt- MALACIAI Jomajo :thumright:

2011-03-30 22:20
Senbuvis
Vartotojo avataras

Kazkas norejo zinot kas dar iki siol taip daro ? Va prasau http://www.carpfishing.lt/naujienos/lie ... lgyje.html tik reikia straipsnio pavadinima pakeis i rekordinis karpis JAU gyvena Ilgije.

2011-03-31 02:32
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Dalyvis
Vartotojo avataras

gintaras rašė:

Visu 100% sutinku. Jei išsėmiai ežerą turi būti ir įžuvintas. O ne taip kad vadovautis principo po manęs nors ir tvanas. Plius kaip jie tam klipe sako išsaugoti karpius, nejuokina tai jai saugai tai paleisk kur pagavai daro biznį iš to. Ydomu ar tame ežerėly dar kimba kas nors šiomis dienomis.

2011-03-31 13:26
Dalyvis
Vartotojo avataras

Grand Carp rašė:
Kazkas norejo zinot kas dar iki siol taip daro ? Va prasau http://www.carpfishing.lt/naujienos/lie ... lgyje.html tik reikia straipsnio pavadinima pakeis i rekordinis karpis JAU gyvena Ilgije.

Pirma- GĖDA turetu buti, nes ICFA suzinoje, kad taip elgiasi manau tokio poelgio tikrai nepalaikytu. Antra GĖDA patiems turetu buti, nes sie du forumai yra pagrindiniai ant LT zemes ir dauguma LT karpininku juos skaito ir raso, o cia viesai tyciojamasi is visu ir manau tiems '' asams'' lietuvos karpininkai pagarbos tikrai neduos uz tokius pasisakymus ir poelgius.

2011-03-31 13:43
LKA narys
Vartotojo avataras

Parašyk special to man kaimiečiui - prie ko čia ICFA? Nesupratau aš...

2011-03-31 13:48
LKA narys
Vartotojo avataras

Na išreikšiu aš savo nuomonę ir galbūt jau gana eskaluoti šią temą.

ar karpis papjautas, ar pervežtas į kitą telkinį man tai VIENAS IR TAS PATS. Kodėl???
ogi todėl, kad jis tame vandens telkinyje jau nebeplaukioja, o į kurį jis pervežtas- aš nežinau. Pagavęs ir paleisdamas, t.y. taikydamas principą PAGAVAI- PALEISK, aš tikiuosi, jog tą karpį aš pagausiu vėl ir vėl ir vėl. Taip pat- jį galės pagauti ir kitas žvejys. Ir būtent šį principą aš suvokiu siaurąja prasme, t.y. kur pagavai, ten ir paleisk. Jei mes vežiosime karpius iš vienos vietos į kitą ir bandysime savo poelgį pateisinti sakydami jog žuviname ežerą- atleiskit gerbiamieji, tai nebus tiesa. Taip pat išlieka abejonės ar tame telkinyje, į kurį pervežami karpiai, visiems bus sudarytos lygios galimybės žvejoti su respublikiniu leidimu!!! NEMANAU. Imkit pavyzdį iš Rybos (ir ne tik) jis tik nufilmavo žuvinimą, bet yra ir daugelis kitų, pasišventusių tam ir tai darančių karpininkų.

2011-03-31 14:58
Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę WWW
Dalyvis
Vartotojo avataras

Darius rašė:

na kad ir prie to, kad organizacija, žinodama apie tokį poelgį, vargu ar leistų kam nors dalyvaut jos rengiamose šventėse. Aš prisijungčiau prie Generolo ir sutikčiau, kad priccipas PAGAVAI- PALEISK reiškia ne ką kitą kaip žuvies besąlygišką paleidimą į jos gimtuosius vandenis.
Ir ..... ne kitaip.

2011-03-31 16:10
LKA narys
Vartotojo avataras

Su generolu irgi sutinku 100 proc, bet šiuo atveju ICFA giliai px mūsų kaimuko niekingos intrigėlės, ten klausimai visai kitokie ir visiškai kitom temom. tai merdinti mistinė organizacija, kurios sudėtyje yra verslininkai (Bekeris, Raduta...) ir jiems rūpi tik PINIGAI, o kas ir iš kur iš kokio pasaulio užkampio juos atvež ar perves bankiniu pavedimu - px. Pavyzdys: aš pervežu ir vienos lietuviškos balos į kitą 10000 karpių, nufilmuoju visa tai ir paviešinu. Iškart po to registruojuosi į ICFA varžybas JAV, sumoku startinį mokestį. Man nuvažiavus į varžybas nė vienas jų net nematytų nei manęs nei dešimčių kitų žvejų ir organizatoriams giliai px kur ką kada ir kaip aš vežiojau ar nevežiojau. Bet jei aš nedamokėčiau bent 10 USD tada mane jau prisimintų ir primintų :lol:
Taip kad nereikia susireikšmint ir sureikšmint kai kurių dalykų. Vienaip ar kitaip gyvenimas tęsiasi, krizė baigėsi (kaip pareiškė politikai), galim ramiai laukti sezono ir pradėsime vėl gaudyti kažkieno pervežtus/nepervežtus karpius ir mums tuo metu bus tas pats kas kada ir kaip vežė/nevežė ir būsim patenkinti prieš savo muilines su laimikiu ant rankų.
Ir nereiktų čia be reikalo pilstyti, kas buvo pražuvo, kas yra - realybė (kokia yra tokia yra), o kas bus - nieks nežinom. Taip kad ramiai pataupom pinigėlius, kad paskui lengva ranka sumokėtumėm už žūklę :mrgreen:
P.S. šiandien laukia sudėtingas vakaras, reiks degustuoti kaimyno laimikį, tegul būna jis (kaimynas) palaimintas :salut:

2011-03-31 16:22
Dalyvis
Vartotojo avataras

Darius rašė:

Na as kaip ir skaitausi kaimietis, bet man kazkaip labai aisku prie ko cia I.C.F.A. ir tuo paciu labai keista, kad Dariau tu, palaikantis gerus santykius su Renaldu Marciukaiciu, nezinai, kad jis yra viesai paskelbes jog atstovauja Lietuva I.C.F.A. (nors kas ir kaip nusprende,kad jis gali atstovauti, neaisku).Beje, siuo metu zmoniu atstovaujanciu I.C.F.A. sarase Renaldo nesimato. Taciau tereikia uzeiti i http://www.carpfishing.lt ir ten nesunkiai gali surasti straipsni apie dalyvavima organizacijose http://www.carpfishing.lt/apie-mus/daly ... ijose.html Iiiiirrrrrr prie ko as lenkiu? Ogi prie to, kad tame straipsnyje yra nuoroda i I.C.F.A tinklapi kur taip pat nedaug paieskojes atrasi sios organizacijos tikslus http://www.icfa.biz/aims.php . Beje, puslapis yra atnaujintas, taciau paskutiniu diskusiju metu, berods pries kelis menesius, nuodugniau domejausi apie sia organizacija ir jos tikslus ir dabar jau pasigendu vieno is jos tikslu -propoguoti KARPIU PALEIDIMA I TELKINIUS KUR JIE IR BUVO PAGAUTI, o ne ju isvezima i kitus telkinius. Dabar telike tikslai yra PAGAVAI-PALEISK ir LAUKINIU KARPIU ISSAUGOJIMAS (o tai ne tiek konkretu kaip anksciau minetas tikslas, bet bent jau panasus). Tada mastom toliau - kadangi pokalbis eina apie zmones pervezinejancius karpius is laukiniu ezeru i savus ezerus, tai straipsnyje http://www.carpfishing.lt/naujienos/lie ... lgyje.html aiskiai parasyta, kad jei per praeita sezona nebus pagauta didesne zuvis, tai nuotraukos bus issiustos i I.C.F.A. bustine ir bus siekiama pripazinti karpi kaip LT rekorda. Iskyla klausimas: Ar I.C.F.A. atstovas turi sitaip elgtis??? Koks tai pavyzdys kitiems karpininkams??? Ir jei nuotraukos bus nusiustos I.C.F.A, ar prie ju bus prierasas, kad sis (O BEJE IR BEGAE KITU)karpis YRA PERVEZTAS I I.C.F.A. ATSTOVO EZERA???
Na tikiuosi aiskiai viska isdesciau ir dabar Dariau zinosi situacija, nors cia jau seniai buvo viesa paslaptis, tik visi apsimetinejo aklais arba dundukais ir slovino musu karpininku tituluotus ,,autoritetus". Galiu tik pritarti Rybai, Generolui, Grand Carp ir kitiems propoguojantiems principa PAGAVAI-PALEISK TEN KUR PAGAVAI ir viesai pasakyti GEDA!!!

2011-03-31 16:25
Dalyvis
Vartotojo avataras

Darius rašė:
ir mums tuo metu bus tas pats kas kada ir kaip vežė/nevežė ir būsim patenkinti prieš savo muilines su laimikiu ant rankų.

Jei tie karpiai bus isvezti is laukiniu telkiniu tai apie kokius laimikius ant ranku dar galima bus kalbeti? O zvejoti karpiu pripumpuotame telkinyje ne visiems idomu.

2011-03-31 16:34
Senbuvis
Vartotojo avataras

dar vienas pastebejimas: PAGAVAI- PALEISK. kam jus cia ieskote ruroi slieku. juk niekur nera parasyta: PAGAVAI- PERVESK- PALEISK. todel apie pervezinejimus jau seniai nera ka kalbet. kaip Tomas rase, jie pradejo propaguot si sieki, telaimina juos Dievas. tik dabar reikia tai testi- o jei jie patys klysta- juo pamokyti. o buti abejingiem ir taip nesusireiksminusiems , kap Darius- negerai :scratch:

2011-03-31 20:24
Dalyvis
Vartotojo avataras

:scratch: pagavai-paleisk yra super,apie tai manau ir taip aišku.pagavai-pervežk-paleisk?kiekvienas galvoja skirtingai,o jei ta karpį gelbeji nuo tinklų,kurie statomi tiek vasara tiek žiema ir perveži jį ten kur tinklų nebuna.argi tai yra blogai?

2011-03-31 21:12
Dalyvis
Vartotojo avataras

Jurka, negerai mastai. Geriau drausminti tuos kurie stato tinklus, o ne zuvi is ezero issemt. Man gaudanciam tame ezere tai vienas ir tas pats ar ji su tinklu ar kito karpininko issemta :!:

2011-03-31 21:35
Dalyvis

Ernis rašė:
Jurka, negerai mastai. Geriau drausminti tuos kurie stato tinklus, o ne zuvi is ezero issemt. Man gaudanciam tame ezere tai vienas ir tas pats ar ji su tinklu ar kito karpininko issemta :!:

geriausias varijantas butu :thumright:

2011-03-31 21:42
Dalyvis
Vartotojo avataras

drausmint aišku butu geriau,visų neapdrausminsi,aš tik už tai,kad karpis keliautų atgal į savo vandenys.nera pas mus gamtos apsaugos ir tai yra manau didžiulė bėda.

2011-03-31 21:49
Dalyvis
Vartotojo avataras

jurka1970 rašė:
:scratch: pagavai-paleisk yra super,apie tai manau ir taip aišku.pagavai-pervežk-paleisk?kiekvienas galvoja skirtingai,o jei ta karpį gelbeji nuo tinklų,kurie statomi tiek vasara tiek žiema ir perveži jį ten kur tinklų nebuna.argi tai yra blogai?

pasakyk kuom tu uzgarantuosi kad ten kur pervesi jo nesuvalgys.vabalei siaubemi baisei,ilgis pas rena ir ten vage karpius ira pazystamu kurie taip daro,net punioj po kamerom vage,tai ka kalbeti apie tavo kaskoki ezera kad ten saugu bus,plius karpi su tinklu pagauti labai sunku ira.

2011-03-31 22:01
Dalyvis
Vartotojo avataras

na nėra pas mus Lietuvoje saugios vietos karpiams,tai gal ir neverta ežerus jais žuvint?

2011-03-31 22:11
Dalyvis

gintaras rašė:
jurka1970 rašė:

pasakyk kuom tu uzgarantuosi kad ten kur pervesi jo nesuvalgys.vabalei siaubemi baisei,ilgis pas rena ir ten vage karpius ira pazystamu kurie taip daro,net punioj po kamerom vage,tai ka kalbeti apie tavo kaskoki ezera kad ten saugu bus,plius karpi su tinklu pagauti labai sunku ira.

toks karpiu "gelbejimas" tai kai veza i privacius telkinius nes tinklu lieuvoj nebuna tik privaciam telkiny aptvertam tvora ir priziurimam nors ir tai negarantija, o tai niekuom nesiskiria nuo suvalgymo

2011-03-31 22:15
Dalyvis
Vartotojo avataras

jurka1970 rašė:
na nėra pas mus Lietuvoje saugios vietos karpiams,tai gal ir neverta ežerus jais žuvint?

visada ira verta,nes jei nepats tai niekas uz tave to nepadarys.o jei daleisi kaskiek karpiu tai vistiek kaskoke dalis uzaugs ju ir dziugins,gal netgi pacio vaikus.

2011-03-31 22:17
Dalyvis
Vartotojo avataras

:salut: tą aš ir stengiuos daryt

2011-03-31 22:20
Senbuvis
Vartotojo avataras

Gal kas jau bande LT zvejot,ar girdejo ka :?:

2011-03-31 22:48
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: